GoW mu AC Odyssey mi yoksa Witcher 3 mü?

şifre20

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bunların hangisini yaz bitmeden bitiririm? Herhangi ikisi de olur ayrıca günlük 4-5 saat oynayacağım. Hepsini aynı anda götürebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsini aynı anda oynarsan farklı mekaniklerden dolayı sıkılıp, hepsini yarım da bırakabilirsin. Witcher 3 seride en az sevdiğim oyundur. Sevmeme nedenim görev yaparken, bu görev canavarını kesmek için seviyen yetersiz başka yerleri turla gel sistemi. Benzer sistemi Odyssey içerisinde de var.

Kabaca aralarında en rahat bitirebileceğin GoW duruyor. Önce GoW oyna. Diğer iki oyunun seviye sistemi ve açık dünyasının uzunluğu, senin oyun bitirme yaklaşımına göre değişir. Her şeyi oynayarak bitiririm diyorsan GoW sonrası Witcher oyna. Odyssey ise başka bir zamana sakla. Çünkü Witcher ve Odyssey arka arkaya oynanmayacak kadar çok içerik sunuyor. Bir yerde oyun iyi de olsa seni sıkacaktır.

Hepsini oynadım neredeyse ac oddyses beni çok baydı yani oynarken en iyisi gow hikayesi falan çok iyi

GoW başla. Çok haritayı keşfetme üzerine oynamazsan 20-25 saat aralığında bitiyor Eğer yan görevlere falan dalıyım dersen 40 saat olabilir.

Witcher 3 DLC'lerle beraber çok rahat 70-80 saat'i aşar.
Bu oyun bence çok riskli. Ben genelde bu kadar uzun oyunları oynayamıyorum bir süre sonra sıkılıyorum. Sevmiş olsam bile uzun bir hikaye akışı sunuyor. Odaklanma istiyor. Ve ben bu kadar focus bir şekilde oyun oynayamıyorum.

Bunların hangisini yaz bitmeden bitiririm? Herhangi ikisi de olur ayrıca günlük 4-5 saat oynayacağım. Hepsini aynı anda götürebilir miyim?
GoW ve Witcher 3

Yeni konular

Geri
Yukarı