AC Odyssey mi Origins mi?

Hocam en son 24 Nisanda indirime girmis :/ ve onceden 80 TL'ye satiliyormus :/ kesinlikle cok iyi hocam. Bir sonraki indirim zamanini beklemeyi dusunuyorum. Eger indirim degilde zam haberleri dolasirsada o zaman uygun olursam kesim alacagim.

Hocam en son 24 Nisanda indirime girmis :/ ve onceden 80 TL'ye satiliyormus :/ kesinlikle cok iyi hocam. Bir sonraki indirim zamanini beklemeyi dusunuyorum. Eger indirim degilde zam haberleri dolasirsada o zaman uygun olursam kesim alacagim.
Bilmez miyim :(.Size bir acı gerçek daha söyleyeyim.Şu an Steam'de tüm Assassin's Creed oyunlarını almak isterseniz gelen paket 4000TL civarında ve indirimde 1289TL oluyor.Ama bu paket 2020 de yalnızca 100TL idi.Ve özellikle belirteyim o zamandan bugüne hiçbir AC oyunu eklenmedi pakete.Yani 2020'de 100TL olan paketin aynısı şu an 4000TL.

Bilmez miyim :(.size bir acı gerçek daha söyleyeyim. Şu an Steam'de tüm Assassin's Creed oyunlarını almak isterseniz gelen paket 4000TL civarında ve indirimde 1289TL oluyor. Ama bu paket 2020 de yalnızca 100TL idi. Ve özellikle belirteyim o zamandan bugüne hiçbir AC oyunu eklenmedi pakete. Yani 2020'de 100TL olan paketin aynısı şu an 4000TL.

Benim o zamanlar PC im adamakıllı yoktu. Bilsem alirdim be hocam. Ekonominin geldigi son nokta.

Geri
Yukarı