Çözüldü AC Odyssey Nation Power nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wostid Reis

Decipat
Oyuna yeni başladım, bazen askerlere saldırıyorum aşağıdaki kask düzeyi 5 oldu. Köylülerde bana saldırıyor onları da öldürüyorum nation Power azalıyor, şu an -30. bu ne anlama geliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyuna yeni başladım, bazen askerlere saldırıyorum aşağıdaki kask düzeyi 5 oldu. Köylülerde bana saldırıyor onları da öldürüyorum nation Power azalıyor, şu an -30. bu ne anlama geliyor?

Ulus gücü yeterince düşünce savaş görevi açılıyor. Spartalılar ve adını unuttuğum mavi renkliler bölgenin sahipliği için savaşıyor istersen bölgeyi savunmaya yardım edersin veya işgalcilerin tarafında savaşırsın sana kalmış tamamen. Sonunda güzel ödül de veriyorlar haberin olsun.

Kask dediğin de aranma düzeyi herhalde. Paralı askerler sürekli saldırıya geliyordur size. Paralı asker sıralamasında yükselmeye çalışmıyorsanız aranmaktan kaçının bir süre sonra can sıkıyor.

@Wostid Reis
Karakter için de bir yerden sonra görünüm değiştirme gelmesi lazım, misal x zırhını takıyorsunuz ama y gibi görünmesini istiyorsunuz. Zırhın üstüne e basınca açılır açıldıysa özelliği.

Hocam iki önemli bölge için savaş var hangi tarafı seçmeliyim? Hikayeye hangisi olumlu etki eder ve ya eder mi?
1694856460420.png

Geri
Yukarı