AC Odyssey Standart Edition Alınır mı?

Hocam ben de düşünüyorum ama ya bedava olursa korkusu var. :D Zaten GTA V'den yıkıldık bir daha yıkılmak istemiyorum. :D
Geçen aklıma o geldi yeminle:) Tamam 20 TL ama en azından kuponu başkasına kullanırım bedava olursa diye:D Ulan Epic Games iyilik mi yapıyorsun yoksa kafa mı karıştırıyorsun belli değil valla 🤣

İşte kafamdaki soru @UBerk 'in de dediği gibi haftaya onu bedava yaparsa boşa patlamayalım diye🤣 Sayaç yine başladı çünkü.
4 kere daha güzel oyun verecekler. Ben perşembe gününü bekleyeceğim. Sonuçta bir liste sızdırıldı. O liste doğruysa Civilization VI verecekler. Verirlerse hemen alırım Odyssey'i. :D

İşte kafamdaki soru @UBerk 'in de dediği gibi haftaya onu bedava yaparsa boşa patlamayalım diye🤣 Bir de R6 gibi bilmediğimiz bir özelliği varsa uyanık olalım yani. Sayaç yine başladı çünkü.
O söylentiyi bende duydum fakat aldım. Nelere 28 TL vermiyoruz ki?😃

Odyssey için bence çok çok uygun bir fiyat. Oyun gayet güzel, kötü diyenlere aldırış etmeyin. Piyasanın en büyük açık dünya mapine sahip oyunlarından ve minimum 40 saat oynanıyor. Ben halen oynamaktayım ve zevk almaktayım.

Geri
Yukarı