Çözüldü AC Odyssey Türkçe yama 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

CanLdess28

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba bütün konulardaki çözümleri denedim olmadı. Türkçe yamayı ilk kurarken msvcr100.dll hatası oluyordu SysWOW64 ve System32ye attım bu hata gelmeye başladı. Konulara bakınca yaptığımın yanlış olduğunu anlayıp attığım DLL dosyalarını sildim. Hala aynı hata oluyor. PC'ye yeni format attım acaba kurmam gereken bazı programlar mı var? Process Monitor dosyasını aşağıda paylaştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@CanLdess28 silin:
  • C:\Windows\SysWOW64\msvcr100.dll
Yükleyin:
Yazılımların hem 32 bit hem 64 bit sürümlerini kurun. Yazılımın zaten kurulu olduğuna dair bir hatayla karşılaşırsanız kurulu sürümü kaldırıp yeniden deneyin.

Sorununuz çözülürse belirtin, çözülmezse yeni rapor paylaşın.
Evet, kurmanız gereken bazı programlar var fakat Process Monitor dosyası konuda görünmüyor.

Raporu MediaFire'a yükleyip paylaşır mısınız? Ayrıca yamayı nereden indirdiniz?

Evet, kurmanız gereken bazı programlar var fakat Process Monitor dosyası konuda görünmüyor.

Dosya co ya yükleyip atmıştım modlar silmiş galiba Media fire linki:

Yamayı bir konuda vermişlerdi zaten internetteki tek 1.5.6 yaması o galiba sadece o vardı.

Son düzenleme:
@CanLdess28 konuya şimdi geri dönüş yapabildim, kusura bakmayın.

Bu raporda bir sorun göremedim, hatanın ekran görüntüsünü paylaşabilir misiniz?
Ekran Adddddlıntısı.PNG

@CanLdess28 c1.exe için hata raporu paylaşır mısınız?
Buradaki konu sorunumu çözdü. Bende DLC'ler yok o yüzden sadece ana oyun DLC'si yetiyordu. DLC'siz olan yama burada galiba.

@CanLdess28 c1.exe için hata raporu paylaşır mısınız?

Şimdi de çökme sorunu oluyor oyuna giriyorum fakat 1 sahne sonrası daha oyun bana kontrol vermeden çöküyor. C1 exe için rapor aldım yardımcı olabilir misiniz? @yika38

Son düzenleme:
@CanLdess28 silin:
  • C:\Windows\SysWOW64\msvcr100.dll
Yükleyin:
Yazılımların hem 32 bit hem 64 bit sürümlerini kurun. Yazılımın zaten kurulu olduğuna dair bir hatayla karşılaşırsanız kurulu sürümü kaldırıp yeniden deneyin.

Sorununuz çözülürse belirtin, çözülmezse yeni rapor paylaşın.

Çözüm

Geri
Yukarı