AC Odyssey Türkçe yama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Orijinal 1.5.3 sürüm ile uyumlu mu? Bildiğim kadarı ile son sürüme uygun, ücretli yamadan başka yok şu anda.
Ücretli yamayı birisi bedava paylaşmıştı, sanırım donanım haberdeydi ben onu kullanıyorum şuan da dosyası da hala bende duruyor. Hatta bugün gelen güncelleme de sürüm 1.5.4 olmasına rağmen tekrar indirip yamayı attım sıkıntısız çalışıyor. Sıkıntı yaratmayacağını bilsem paylaşırdım :D

Ücretli yamayı birisi bedava paylaşmıştı, sanırım donanım haberdeydi ben onu kullanıyorum şuan da dosyası da hala bende duruyor. Hatta bugün gelen güncelleme de sürüm 1.5.4 olmasına rağmen tekrar indirip yamayı attım sıkıntısız çalışıyor. Sıkıntı yaratmayacağını bilsem paylaşırdım :D
Hangi yamayı kurdunuz? Benim denediğim yamalar çalışmıyor 1.5.4'de.

-

Yani, hangi siteden kurdunuz?

Ücretli yamayı birisi bedava paylaşmıştı, sanırım donanım haberdeydi ben onu kullanıyorum şu an da dosyası da hala bende duruyor. Hatta bugün gelen güncelleme de sürüm 1.5.4 olmasına rağmen tekrar indirip yamayı attım sıkıntısız çalışıyor. Sıkıntı yaratmayacağını bilsem paylaşırdım :D

Hangi siteden kurdunuz?

siteden kurmadım google drive üzerinde kayıtlı şuan da ve yeni sürümde çalışıyor

daha önceden google drive'a kaydederek indirdiğim için ulaşabiliyorum istediğim zaman. Güncelleme gelince şansımı denedim ve yama 1.5.4'de çalıştı ekran görüntüsünü de ekliyorum.

Vallahi çok güzel çalışıyor.
Bize de yollayın bizde yararlanalım.

siteden kurmadım google drive üzerinde kayıtlı şuan da ve yeni sürümde çalışıyor

daha önceden google drive'a kaydederek indirdiğim için ulaşabiliyorum istediğim zaman. Güncelleme gelince şansımı denedim ve yama 1.5.4'de çalıştı ekran görüntüsünü de ekliyorum.

Vallahi çok güzel çalışıyor.
Aynen hocam bize de yollayabilir misin ?

Büyük ihtimalle kullanıcı doğrulama için C# veya C++ kullandılar. Dosyaları çıkarmak icin kullandıkları veritabanı bağlantısı kodları silinirse doğrulama olmaksızın çalışır yama.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı