AC Odyssey Türkçe yama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu anki sürüm için geçerli mi bu yama hala çalışıyor mu? Yeni indirdim güncelleniyor şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu yama ile oynuyorum, şu an calısıyor hocam.

Atlantis için geçerli mi bu yama, ben başka siteden indirmiştim? (Görev DLC değil.)
Screenshot_1.png

Evet içerideki forge diye bir dosyayla değiştirmiştim ben, default olanı sakla ama kenarda bir de bozup, sıfırdan indirmekle uğraşma olur ya.

İndirdiğiniz yama beta yaması DLC'ler dahil değil şu an DLC'lerin yaması çıkmadı, tamamlanmış yama ise ücrete tabii.

Yasal olmama muhabbetini zaten geçiyorum, yama dendiği gibi 40TL ise cidden kazık bir şey bu.

Animus Çeviri şuan dlc leri çeviriyor. Hidden Blade dlcsinin çevirisi bitti, Atlantis ise %70 durumunda. Önceden yamanı satın almış olanlar tekrar satın almak zorunda kalmayacaklarmış. Bu arada yamaya para vermem diyen arkadaşlar. Yanlış hatırlamıyorsam AC odyssey çevirisinde yaklaşık 200.000 satır yazı çevrilmişti. Kelime olarak sen düşün kaç kelime artık. Adamlar sayfalarca ingilizce yazıyı senin diline çeviriyor sende bunlara para vermem diyorsun. Para vermeden ana hikayeyi türkçe oynayabilirsin. Yamanın beta versiyonunu ücretsiz paylaşmışlardı. Ama DLC'leri oynamak istiyorsan o zaman elini cebine atacaksın.

Valla hocam en iyisi İngilizce dil+ İngilizce alt yazı ile oynamak. Ben öyle yapıyorum anlamını bilmediğim kelimeleri çeviriden bakıyorum. Hem İngilizce gelişimi içinde iyi oluyor. Tabi siz bilirsiniz. Animusprojesi diye bir site vardı. Orada olması lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı