AC Odyssey vs RDR 2

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rockstar Games'in rakibi olan firmalar bile bu kadar uğraşmamıştır RDR 2 ile açtığın son konu ve yorumların tümü RDR 2 üzerine 😂

Dosya Ekleri

• Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    72,9 KB · Görüntüleme: 43
Arkadaşlar kardeşimiz troll. Açtığı konulara attığı mesajlara bakın neredeyse yarısından fazlası bu tarz ve aynı konular çok takmayın derim...

Excuse me what the.....? Önce iki oyunu karşına al, arka arkaya oyna bakayım. Bir bak iki oyunun da game design muhabbetine, oyun mekaniklerine bir bak ondan sonra konuş kanka. Senaryosunu bende pek sevmiyorum fakat açık dünyası, açık dünya etkinliklerine bir bak. Yaşayan dünya nasıl olur ona bir bak. En azından grind yok.

Excuse me what the.....? Önce iki oyunu karşına al, arka arkaya oyna bakayım. Bir bak iki oyunun da game design muhabbetine, oyun mekaniklerine bir bak ondan sonra konuş kanka.
Troll konu, üstteki yorumlara bak.

Ben de kıyaslamanın manasız olduğunu düşünüyorum, bu oyunlar ikisi de hikaye tabanlı diyip işin içinden çıkabileceğimiz oyunlar değil, işlediği dönemler farklı, haliyle konsept dizaynları farklı, her ikisi de oyuncuyu anlattığı hikayenin içine çekebilen sürükleyiciliğini kaybettirmeyen oyunlar ve bu kadar farklı oyunlar kıyasa konu olabiliyorsa zaten, ikisinin de kendi alanında en iyi olduğunun bir göstergesidir bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı