RDR 2 vs AC Odyssey

Daikokuf

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bütçe sadece 1 tanesine yetiyor. Şu an hikayeye dalıp gitmek istiyorum. İngilizcem kuvvetli. Size göre güzel olanı söylerseniz memnun olurum.

Neden peki sorabilir miyim?
AC serileri oynanış olarak uzun yıllardır aynı ve çok şey sunmuyor. Oyun boyunca yaptığınız şeyler hemen hemen aynı. Gizlilik herkesin seveceği bir tür değil ve bu benim için de geçerli. Red Dead Redemption 2 gerek hikayesi gerek açık dünyası gerek içerikleriyle hem bana hem geniş kitlelere hitap ediyor. Oynadığınız her dakika sizi eğlendiriyor.

RDR 2 çok özgün bir yapımdır. Piyasaya bakarsanız Kovboy tarzı oyunlar fazla yoktur. Bu da RDR 2'nin türünün en iyi örneği olmasının sebeplerindendir.
Sonuç olarak RDR 2 alın ve keyfinize bakın.

Oyunun online versiyonunda sorun olduğu ile ilgili bir video var. Zaman buldukça videolarını izlediğim kişinin paylaşımıdır, yorumlarına bakmadım ya da kendim araştırmadım ama kişisel bir sorun değil sanırım.
Odyssey, monitör aldığımda hediye olarak verildi bir süre oynayabildim fakat zamanım olmadığı için öyle kaldı. Oynayabildiğim kadarıyla güzel görünüyor, görev sistemi çok komplike ama para vermeye değermiydi ölçme şansım olacak kadar zaman ayıramadım.
KİMSENİN OYNAYAMADIĞI OYUN - RED DEAD OYNANAMAYAN # PARODİ

Oyunun online versiyonunda sorun olduğu ile ilgili bir video var. Zaman buldukça videolarını izlediğim kişinin paylaşımıdır, yorumlarına bakmadım ya da kendim araştırmadım ama kişisel bir sorun değil sanırım.
Odyssey, monitör aldığımda hediye olarak verildi bir süre oynayabildim fakat zamanım olmadığı için öyle kaldı. Oynayabildiğim kadarıyla güzel görünüyor, görev sistemi çok komplike ama para vermeye değermiydi ölçme şansım olacak kadar zaman ayıramadım.
KİMSENİN OYNAYAMADIĞI OYUN - RED DEAD OYNANAMAYAN # PARODİ
Şu oyunu 1 kere error almadan oynayan tek kişi benim herhalde.

Bütçe sadece 1 tanesine yetiyor. Şu an hikayeye dalıp gitmek istiyorum. İngilizcem kuvvetli. Size göre güzel olanı söylerseniz memnun olurum.
AC Odyssey 70 liralara kadar düşen bir oyun. Bence RDR 2 al. İndirim görürsen sonradan AC Odyssey de alıp denersin ama bence gerek yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı