AC Odyssey'de verilen yan görevler ile ana görevler nasıl ayırt edilir?

SP-XeoN

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, ben normalde oyunda ana görevlerden ziyade haritada sarı kum saati şeklinde olan görevleri de yapıyordum ancak bu şekilde "unutulmuş Yunanistan hikayeleri" adında görevlerde vermeye başladı oyun. Bu görevler ana oyuna ait boş görevler mi yoksa DLC falan mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    803,7 KB · Görüntüleme: 25
Peki hocam görevler boş mu, yapmasak bir şey kaybeder miyiz?
Odyssey'in hikaye DLC'leri bölümler halinde yayımlanmıştı. Ubisoft, DLC bölümlerini yayımlandığı zaman aralığında oluşan boşluğu değerlendirmek, oyuncuları boş bırakmamak için ara ara oyuna bu görevleri eklemiş.

Bazı hikayelerde ana hikayeden karakterler, bazılarında ise yeni karakterler var. Oyunu hikaye açısından hiç bi' şekilde etkilemiyorlar, yapıp yapmamak size kalmış. Olur da yaparsanız EXP, zırh - silah - yay vs. külüstür item, bazı hikayelerde gemi tayfasına ekleyebildiğiniz külüstür özellikli mürettebat ve bazı hikayeler için bittiklerinde başarım kazanıyorsunuz.
Oyunu yamayla oynamadım, Türkçelerini bilmiyorum. Bi' şekilde İngilizceden Türkçeye çevirtip yamadaki çevirilerle kıyaslayabilirsiniz.

The Show Must Go On, Divine Intervention, The Image of Faith, The Daughters of Lalaia, A Poet's Legacy.
A Brother's Seduction, A Friend Worth Dying For, One Really Really Bad Day, Old Flames Burn Brighter.

Every Story Has an Ending, The Heir of Memories.

Yeni konular

Geri
Yukarı