AC Origins açılmıyor

Marulreis

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. AC Origins'e Türkçe yama kurmaya çalışırken yanlışlıkla tüm dosyaları not defteri ile birlikte aç yaptım ve dosyaları eski haline getiremiyorum. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Dosyaları doğrulama yap nereden indirdiysen, eğer çözülmezse hangi dosyalar olduğunu da biliyorsan internetten orijinallerini bul ve aynı şekilde tekrar yaz. Uğraşamam diyorsan baştan indir ama önce dosyaları doğrula.

Dosyaları doğrulama yap nereden indirdiysen, eğer çözülmezse hangi dosyalar olduğunu da biliyorsan internetten orijinallerini bul ve aynı şekilde tekrar yaz. Uğraşamam diyorsan baştan indir ama önce dosyaları doğrula.
Bu yöntem oyunun açılmasını düzeltebilir ama dosya ilişkisini düzeltmez.

Bu araçla düzeltmeyi dener misiniz?

Dosyalarımda sorun yok benim sorunum Forge dosyalarını başka bir programla açması ve bunu düzeltememem.

Assassins Creed Origins 13.02.2022 20_49_03 (2).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Size dosyalarınızda bir sorun var demedim. Mesajınızda Text editör ile açılıyor dediğiniz için onun ilişiğini düzeltecek bir araç verdim size. Ama attığınız ekran görüntüsü FORGE dosyalarını TXT değil, kurulum dosyası olarak ilişkilendirdiğinizi göstermekte.

Bunu da Kayıt Defteri altından düzeltebilmeniz lazım.

HKEY_CLASSES_ROOT kısmına girin ve buradan .FORGE olanı silin. PC'yi yeniden başlatıp bakın.

Ayrıca bu sorun oyunun açılışına engel olmamalı ama oyun açılmyorsa dosya doğrulaması yapın. Yine olmazsa rapor alın:

Şunları silin ve oyuna doğrulama yapın:

• E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra_dx11.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra_ext.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra_patch_01.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra_v2.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra_dx11_patch_01.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra_dx11_v2.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra_dx11_dx11.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra_dx11_assets.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra_assets.forge

Şunları silin ve oyuna doğrulama yapın:

• E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra_ext.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra_patch_01.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra_v2.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra_dx11_patch_01.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra_dx11_v2.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra_dx11_dx11.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra_dx11_assets.forge
  • E:\Stim\steamapps\common\Assassins Creed Origins\DataPC_extra_assets.forge

Dediğinizi yaptım ama bazıları zaten yoktu ve doğrulama yaptığımda da oyun açıldı ama ekran gelmedi. Oyunun simgesine tıkladığımda pencere açılıyordu ama hala arkadaki program gözüküyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı