AC Origins alınır mı?

Probhett

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhabalar,

Malum şu an Ubisoft üzerinde güzel indirimlere ek %20 indirim kuponu var. Yaklaşık 1 ay önce Odyssey almıştım Yunan mitolojisi daha cazip geldiği için (hala bitirmedim Odyssey'i) şu an da Origins almayı düşünüyorum. Sorum şu; Origins alınır mı? Açıkçası çöller, mısır mitolojisi vs pek ilgimi çekmemişti ama alınır mı sizce, oyun nasıldır? Origins olmazsa sydnicate almayı düşünüyorum, onunla da ilgili yorumunuz varsa beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
AC Origins çölde geçiyor eğer mısır mitolojisini seviyorsan alıp oynayabilirsin ama eğer seni Odyssey sıktıysa bunu hiç beğenmezsin bana kalırsa onun yerine başka oynamadığın AC varsa 3 öneririm dostum.

Pek ilgimi çektiği söylenemez mısır mitolojisinin ama genede denemek için alsam mı diye düşünmüştüm, odyssey sardı aslında sevdim ama origins ne etki bırakır bilemedim. AC 3 güzel oyun oynamaz olur muyum 😃

Herkese merhabalar,

Malum şu an Ubisoft üzerinde güzel indirimlere ek %20 indirim kuponu var. Yaklaşık 1 ay önce Odyssey almıştım Yunan mitolojisi daha cazip geldiği için (hala bitirmedim Odyssey'i) şu an da Origins almayı düşünüyorum. Sorum şu; Origins alınır mı? Açıkçası çöller, mısır mitolojisi vs pek ilgimi çekmemişti ama alınır mı sizce, oyun nasıldır? Origins olmazsa sydnicate almayı düşünüyorum, onunla da ilgili yorumunuz varsa beklerim.
Odyssey'den sonra çöp gibi gelir. Dünyanın en büyük AC gömücüsü bile sadece Odyssey'i beğendi 😀 İki oyunu da oynadım. Origins'i Odyssey'den sonra oynadım ve çile gibi geldi. İlaveten mitolojilere çok meraklıyımdır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pek ilgimi çektiği söylenemez mısır mitolojisinin ama genede denemek için alsam mı diye düşünmüştüm, odyssey sardı aslında sevdim ama origins ne etki bırakır bilemedim. AC 3 güzel oyun oynamaz olur muyum 😃
O zaman hocam Syndicate öneririm bu durumda size. @Orelinde Dostuma katılıyorum onu alman daha mantıklı.

Bence alma ben seriyi seven biri olarak aldım ve pişmanım Ubisoft oyunu yan görevler üzerine kurmuş.

Yan görevlerin çok fazla olmasını ve çok tekrarlamasını duymuştum. Mitolojileri seviyorum ama mısır mitolojisine çok yükseldiğim söylenemez, sırf atmosfer vs için de alınmaz anladığım kadarıyla. Hele odyssey'den sonra hiç alınmaz sanırım 😄 Muhtemelen sanayi devrimine gideceğim. Valhalla'yla da kesişiyoruz da aylar önce yarısına kadar gelip bırakmıştım. Sıfırdan başlamak sarmaz gibime geliyor.

Geri
Yukarı