AC Origins: Curse of the pharaohs Türkçe yama nasıl bulunur?

Bold Pilot

Hectopat
Yer
Gediz/Kütahya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar, bu DLC'nin Türkçe yaması hiçbir yerde yok tüm linkler patlamış ve Animus Projesi de abonelik alımını durdurmuş nasıl ulaşabilirm bu yamaya?

Hocam Hidden Ones için google a ac origins hidden ones tr yama yazın var bir sürü zaten fakat curse of the pharaohs yok olanlarda hidden ones tr yaması ile aynı dosya.
bulursan banada atabilirmisin bende arıyorum bide the hidden ones var onada bakıyorum haberleşelim

bulursan banada atabilirmisin bende arıyorum bide the hidden ones var onada bakıyorum haberleşelim
Hocam buldum buraya link atamıyoruz herhalde ama fullindir.cafe sitesinde var alternatif 1 yazanı indirdim kurulumunu anlatıldığı gibi yaptım oldu çok şükür.
1671651143402.png

Rar'ın şifresi 12345 kurulum programının şifresi de dosyanın içindeki notta yazıyor nası kurulum yapacağın ve şifre.

Son düzenleme:
Hocam Hidden Ones için google a ac origins hidden ones tr yama yazın var bir sürü zaten fakat curse of the pharaohs yok olanlarda hidden ones tr yaması ile aynı dosya.

Hocam buldum buraya link atamıyoruz herhalde ama fullindir.cafe sitesinde var alternatif 1 yazanı indirdim kurulumunu anlatıldığı gibi yaptım oldu çok şükür.Eki Görüntüle 1609599

Rar'ın şifresi 12345 kurulum programının şifresi de dosyanın içindeki notta yazıyor nası kurulum yapacağın ve şifre.
Çok teşekkür ederim sağ ol odysey dlc yaması lazımmı pc şuanlık olmadığı için ben deneyemedim

Hocam buldum buraya link atamıyoruz herhalde ama fullindir.cafe sitesinde var alternatif 1 yazanı indirdim kurulumunu anlatıldığı gibi yaptım oldu çok şükür.Eki Görüntüle 1609599

Bide benim orijinal sürüm ubisoftan aldım golf paket seninkide orjinalmi yoksa korsanmı sürüm farkından olmaz diye sordumda

ACOR_TR_151_DLC1_2.rar (6,73 Mb) bu değil mi

Çok teşekkür ederim sağ ol odysey dlc yaması lazımmı pc şuanlık olmadığı için ben deneyemedim

Bide benim orijinal sürüm ubisoftan aldım golf paket seninkide orjinalmi yoksa korsanmı sürüm farkından olmaz diye sordumda

ndirilecek-dosya-Men_SZMjvHRL bunu oyun dosyasınamı atıcaz talimatları göremedim

Son düzenleme:

ndirilecek-dosya-Men_SZMjvHRL bunu oyun dosyasınamı atıcaz talimatları göremedim
ACOR_TR_151_DLC1_2.rar (6,73 Mb) evet indirelecek dosya bu benim de orjinal sürüm sıkıntı çıkmaz
evet indirdiğiniz rar'ı klasöre oradaki kurulum programını oyunun kurulu olduğu dosya içine atıp çalıştırıyorsunuz oyunun kurulu olduğu dosyayı seçip kurulumu tamamlayın.Yapamassanız ss atın yardımcı olurum.

Geri
Yukarı