Oyun AC oyunlarını ucuza almak için son şans

452695

Hectopat

Eski indirim fiyatları. Tek eksi oyunlar Steam yerine Ubisoft Connect'e geliyor kaçırmayın.

Neden son şans? Zam yediler mi bilgim yok şu an o yüzden soruyorum.

Ek olarak serinin Black Flag'te nerden baksanız 100 saatim vardır bana kesinlikle al dediğiniz bir oyunu var mıdır acaba.

Eski indirim fiyatları. Tek eksi oyunlar Steam yerine Ubisoft Connect'e geliyor kaçırmayın.
Steam’e gelse bile yine Ubisoft connect’den oynanacaktı o yüzden bir eksi bile değil bence. Ama bence bu son fiyat değil. Tabii ki bu sitelerde de zamlanabilir fakat hala bu tarz sitelerde zamlanmadı bu saatten sonra uzun süre zamlanmaz bence. Fakat dediğim gibi zamlanma ihtimali var ve riske atmaya gerek yok.

Neden son şans? Zam yediler mi bilgim yok şu an o yüzden soruyorum.

Ek olarak serinin Black Flag'te nerden baksanız 100 saatim vardır bana kesinlikle al dediğiniz bir oyunu var mıdır acaba.
Zam yiyeli bir ay oluyor. Ac unity ve odyssey kesinlikle tavsiye ederim.

Hatta Rogue sizin için daha iyi olur @NoobEller black flag’e çok benzeyen bir oyun.

Playstore da aynı fiyata satıyordu ama fiyatları yeni haline çekmiş yavaş yavaş tüm siteler yeni fiyatlara çekeceklerdir, fırsat varken almak isteyen almalı.

Bunlardan tek alacaklarım Black flag, AC II bir de Unity geri kalanlar sarmaz gibi. Bi Oddyssey yok gerçi o da Game Pass de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı