AC oyunu orijinal ve ücretsiz olarak indirilebilir mi?

Ben AC III,Black Flag,Unity,Syndicate oyunlarını beleş bir şekilde aldım.Ama tabi bunları yıllar içinde beleş aldım.Birkaç yıl içinde beleş oynarsın ama tabi o kadar sabrın varsa.

Geçen AC 2 ve AC Syndicate'i ücretsiz vermişlerdi.
IOS versiyonunu soruyorsanız bir bilgim yok.
Daha önce pc de oynadım ama mobile versiyonu na imkanım var şu an mobik versiyonu var mı, laptop var ama oyunu kaldırmaz bu yüzden mobil versiyonu varmıdır diye de merak ediyorum ve ios kullanıcısıyım

Daha önce PC'de oynadım ama Mobile versiyonu na imkanım var şu an mobik versiyonu var mı, laptop var ama oyunu kaldırmaz bu yüzden mobil versiyonu var mıdır diye de merak ediyorum ve iOS kullanıcısıyım.

Foruma geri döndüm diye taşlayacaklar beni ama neyse. Öncelikle mobil versiyonu hiç beğenmedim. Android ve iOS için ayrı ayrı satın almıştım. Kontrollerde batırmışlar. Daha akıcı bir şey olabilirdi. Mobilde indirimlerde 60 kuruş dahi oluyordu. Ben 60 kuruşa almıştım iOS için mesela. Bilgisayardaki gibi zevkli değil kısacası. Mobildekinin adı Assassin's Creed: Identity.

Foruma geri döndüm diye taşlayacaklar beni ama neyse. Öncelikle mobil versiyonu hiç beğenmedim. Android ve iOS için ayrı ayrı satın almıştım. Kontrollerde batırmışlar. Daha akıcı bir şey olabilirdi. Mobilde indirimlerde 60 kuruş dahi oluyordu. Ben 60 kuruşa almıştım iOS için mesela. Bilgisayardaki gibi zevkli değil kısacası. Mobildekinin adı Assassin's Creed: Identity.
Yorumunuz için teşekkür ederim ama şunu anlayamadım 60 krş cidden bildiğimiz 1 tlden küçük olan 60 krş mu cidden ben daha pahalıdır diye bekliyordum ?

Yorumunuz için teşekkür ederim ama şunu anlayamadım 60 krş cidden bildiğimiz 1 tlden küçük olan 60 krş mu cidden ben daha pahalıdır diye bekliyordum ?
Normal fiyatına alınmasını pek tavsiye etmem. Denemek için satın almıştım indirimde o kadar düşüş olabiliyor. Senaryo istiyorsanız PC'de oynamanız en sağlıklısı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı