PUBG APK indirilebilir mi?

İşletim sistemi
Android

Playstor

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bıraktı

24.02.2023
Meslek
Bıraktı 24.02.2023
Arkadaşlar merhaba sorun şu PUBG Play Store'de Android sürümüm yetmiyor olarak gözüküyor ama Android sürümü 4.3+ diyor benimki 5.1.1. Ben bu PUBG'yi son sürüm APK indirsem nasıl güncellenir ve iner mi?

Denemekten zarar gelmez ama yükleyeceğiniz yerin güvenli olmama ihtimali var. Eğer böyle bir şey yapacaksanız arkadaşlarınızdan kendinize gönderin oyun dosyalarını.

Arkadaşlar merhaba sorun şu PUBG Play Store'de Android sürümüm yetmiyor olarak gözüküyor ama Android sürümü 4.3+ diyor benimki 5.1.1. Ben bu PUBG'yi son sürüm APK indirsem nasıl güncellenir ve iner mi?

O zaman senin cihazın eski. Oynama PUBG'yi eski telefonda oynamak istersen kanser eder 1 FPS'lik oyun adamı.

Sakın boşuna deneme kardeşimin tableti vardı sürüm uyumlu değildi APK indirdik ve cihazınızda şu anda kullanılamıyor hatası verdi denemeye değmez zaman kaybı

Geri
Yukarı