AC Unity mi AC Origin mi?

ana7s

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. 2 oyun arasında kaldım. Assassin's Creed Unity ve Assassin's Creed Origin. Sizce hangisini almalıyım? Assassin's Creed Odyssey oynadım. Valhalla iğrenç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Unity aşırı optimizasyonu sıkıntılı bir oyun tabiki Origins ama Orgins'in mekanikleri Valhalla ile benzer aslında Valhallayı sevmediyseniz Orginside sevmeyebilirsiniz.

Unity çok daha iyi bir oyun. Origins kendini çok tekrar eden vasat RPG mekanikleriyle doldurulmuş sıkıcı bir oyun. Hikayesi de kötü. Keza Unity ilk çıktığında sorunluydu şu an artık herhangi bir problemi yok. 9 yıl oldu oyun çıkalı hala aynı gereksiz önyargılarla yorum yapmanın anlamı yok.

Origins ile Valhalla yapı açısından Odyssey'den biraz daha ayrılıyorlar ve Odyssey'den daha kötüler bence. Origins hikaye anlamında dümdüz çöp. Valhalla çöp geldiyse her anlamda daha kötüsünü oynayamazsınız. Unity ilk çıktığında buglarla doluydu optimizasyon da kötüydü ama sorunlar ciddi anlamda giderildi. Klasik tüm Ubisoft oyunlarında ne kadar bug glitch varsa o kadar görürsünüz Unity'de de. Unity ortalama belki bir tık üstü sayılabilecek bir oyun. Origins ise vasatın altı bir oyun.

Arkadaşlar selam. 2 oyun arasında kaldım. Assassin's Creed Unity ve Assassin's Creed Origin. Sizce hangisini almalıyım? Assassin's Creed Odyssey oynadım. Valhalla iğrenç.

AC Unity'e bayılıyorum. Origin Unity'nin yanına bile yaklaşamaz. Origin Witcher'ın kötü bir çakması gibi geliyor. Unity Assassin temasına sadık olduğundan ve grafikleri mükemmel olduğundan kesinlikle Unity daha iyidir. Unity'nin tek kötü yanı optimizasyon ve yan görevlerin biraz sıkıcı olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı