AC Valhalla açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Fexmennn

Centipat
Assassin's Creed Valhalla'yı iki buçuk haftadır oynuyorum. Oyunun sonlarına doğru geldim fakat 2 gün önce girmeyi denedim ve oyun çöktü, açılmadı. 4-5 defa denedim, olmadı. Updateler falan zaten yapılı, oyunun dosyalarını doğruladım. 3 kez 2 gün içinde sildim, tekrar yükledim yine olmadı. Windows oyun için gerekli uygulamaları falan yükledim, updateledim. VCredist tarzı şeyler falan yüklü, güncel ekran kartı falan da güncel.

PC'deki tüm driverler da güncel ve oyun birdenbire bozuldu. Sonlarına geldim ve çözmek istiyorum. Başına gelip çözen veya çözümünü bilen birileri lütfen yardım etsin. Hiçbir yama vb yüklü değildir ve oyun Uplay'den alınmıştır.

Sistemim:
Ryzen 5 3600
RX 580 Sapphire Nitro Plus 8 GB
16 GB 3000MHz

Oyunda 60FPS alıyordum rahatca.

Hocam rapor oluşturmanız konunun hızlı çözülmesine yardımcı olur.

Hocam rapor oluşturmanız konunun hızlı çözülmesine yardımcı olur.

Buyurun efendim.

Artı -1 Eksi

Buyurun efendim.
Hocam ben okumayı bilmiyorum, bilen birileri görüp okur diye söylemiştim ama bir yarım saat öğrenip okumaya çalıştım. Tekrar eden hata currentcontrolset, ne olduğunu bulamadım, beni aşıyor.

Windows Update altındaki güncellemeleri yapın, zira eski bir sürüm kullanıyorsunuz. Ayrıca, el ile .dll dosyası atmış mıydınız? Bu oyun için olmak zorunda değil.

@Fexmennn
dll dosyasi vb atmadım hiç updateleride şimdi yapıyorum bakalım sonuç ne olacak
Windows Update altındaki güncellemeleri yapın, zira eski bir sürüm kullanıyorsunuz. Ayrıca, el ile .dll dosyası atmış mıydınız? Bu oyun için olmak zorunda değil.

@Fexmennn
dll dosyası atmadım.Updateleride şimdi yapıyorum bakalım sonuç ne olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı