AC Valhalla Alınır Mı?

İngilizce yazınca bunlar çıkıyor;
Minimum Requirements (Predicted)

• Processor: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-8320.
  • Graphics: AMD Radeon R9 380 or NVIDIA GeForce GTX 960 2GB.
  • VRAM: 2GB.
  • System Memory: 8 GB RAM.
  • Storage: 50 GB Hard drive space.
  • DirectX 11 Compatible Graphics Card.
Kusura bakmayın. Ben direkt türkçe olarak arattım. Yanılmışım. Konuyu hemen güncelliyorum. Teşekkürler.

Bu sistem özellikleri tamamen saçmalık eminim 750 Tİ bile oyunu çalıştıracaktır.
Zaten önerilen sistem gereksinimlerindeki tutarsızlığı görüyorsunuz RX 590 nere RTX 2080 nere...
Site yüksek ihtimalle Webtekno ya da onun klonu. :D
Rahat çalıştırırsınız Odyssey ile aynı grafiklere sahip.
Kusura bakmayın. Yanlış bilgileri yayıyorlar böyle. Ben de inandım maalesef. Sistemler hakkında dediğim gibi pek bilgim yok. Kusura bakmayın tekrardan.
Sisteminiz kaldırır sıkıntı olmaz. Benim şahsi düşüncem oyun Odyssey ve Origins'ten daha iyi olacak. Oyunlarda viking temasını hiç görmedim, büyük ihtimal oynarken daha farklı bir oynayış olacaktır. :)
Ben de Origins'ten iyi olacağına eminim ancak Odyssey yüksek bir çıta. Benim için Odyssey kadar olsa yeter. Viking konusu beni de içine çekti.
AC Odyssey'e gelen DLC paketi olarak düşünün. Konu farklı olanı. Birkaç yenilik dışında aynı turşu lahanası olur. Tipik Ubisoft... Diğer ikisi hoşunuza gittiyse, Valhalla'da gidecektir.
Tipik Ubisoft haklısınız ama fena olmayan ürünler çıkarıyorlar her seferinde. Sonuçta beğenilesi başarılar bunlar.
Ben alacağım bu arada o sistem neyi kaldırmaz ki gayet yeterli günümüz oyunları için AC valhalla daha ne kadar ağırlaştırmış olabilir ki grafikleri.
Tabii fazla ağırlaştırılmamıştır da ben optimizasyon konusunda biraz korkuyorum. Origins'te yüksekte 55-60 civarındayken Odyssey'de yüksekte 65-70 civarında. Göze hoş grafiklerle akıcı oynayalım da gerisi önemli değil.
Çok aşırı fark olacağını sanmıyorum ama illaki fark olacaktır. Ben olsam alırdım.
Ben de almak istiyorum lâkin 269 lira çok geliyor. Tabii uzun oynanış deneyimi sunan oyunlar AC'ler orası ayrı ancak her saat için 5 TL gibi bir ücret vermiş oluyoruz. Biraz üzücü. Umuyorum yakın zamanda indirime girer çıkınca. Mesela Black Friday, yılbaşı indirimleri gibi.
Onun yerine Cyberpunk 2077 öneririm. Fiyatı da 250TL.
Odyssey'le kafayı bozdum hocam. Cyberpunk'ı da beğendim, onu da isterim ancak o meblağlar beni aşıyor. 100 liraya insin indirimle ikisini de gözüm kapalı alayım.

Tipik Ubisoft haklısınız ama fena olmayan ürünler çıkarıyorlar her seferinde. Sonuçta beğenilesi başarılar bunlar.
Aynı olan ürünler çıkarıyorlar ve bu işi iyi yapıyorlar dersek daha doğru olur. Zaten artık kendileri de durumun farkında. Köklü değişimler yapmaları gerek. Yıllardan beri aynı oyunları satıyorlar ve oyuncularda almaya devam ediyor. Bu yüzden gelişim göstermiyorlar. Nasıl olsa satıyoruz diyerek, sadece konu değiştirip piyasaya sürüyorlar. Sadece AC serisi için değil, diğer serilerinde de bunu yapıyorlar. Oyuncuların da artık gözünü açması gerek diye düşünüyorum. CDPR bu zamana kadar yaptığı üç oyun ile Ubisoft hisselerini geride bırakabiliyorsa, Ubisoft artık kendini sorgulamalı ve gelişmeli.

Tabii ki oyunlarını oynamaktan zevk alıyor olabilirsiniz fakat doğrular bunlar. Yerinizde olsam aynı tarihte çıkacak olan Cyberpunk oyununu alırdım.

Aynı olan ürünler çıkarıyorlar ve bu işi iyi yapıyorlar dersek daha doğru olur. Zaten artık kendileri de durumun farkında. Köklü değişimler yapmaları gerek. Yıllardan beri aynı oyunları satıyorlar ve oyuncularda almaya devam ediyor. Bu yüzden gelişim göstermiyorlar. Nasıl olsa satıyoruz diyerek, sadece konu değiştirip piyasaya sürüyorlar. Sadece AC serisi için değil, diğer serilerinde de bunu yapıyorlar. Oyuncuların da artık gözünü açması gerek diye düşünüyorum. CDPR bu zamana kadar yaptığı üç oyun ile Ubisoft hisselerini geride bırakabiliyorsa, Ubisoft artık kendini sorgulamalı ve gelişmeli.

Tabii ki oyunlarını oynamaktan zevk alıyor olabilirsiniz fakat doğrular bunlar. Yerinizde olsam aynı tarihte çıkacak olan Cyberpunk oyununu alırdım.
CDPR'nin Ubisoft'tan daha iyi olduğunu düşünüyorum ben de. Ubisoft tekrarlamasına rağmen fena olmayan işler çıkartıyor. Aslına bakarsanız eski işlerine hâkim değilim Ubisoft'un. Yeni yeni atıldım oyun sektörüne. O yüzden tekrarlamasıyla vesaire çok ilgilenmiyorum. Önüme sunulan oyunu beğenirsem oynuyorum ve tavsiye ediyorum. Beğenmezsem oynamıyorum ve iyi-kötü yorumda da bulunmuyorum. CDPR'nin işleri gerçekten başarılı. Cyberpunk da heyecanlandırıyor ama Cyberpunk yıllar geçse bile almayı beklediğim fiyatlara inmeyeceği için ondan pek umudum yok.

@Silinen üye Yeni olarak başladıysanız oyun oynamaya güzel gelmesi gayet doğal. Çünkü başarılı yapımlar.

Yıllardan beri Ubisoft'un bütün oyunlarına hakim olduğum için artık yeter dedirttiler. :) Umarım sizin şansınıza ileride yine birbirinin kopyası oyunlar yapmazlar.

Yalnız Cyberpunk Valhalla'dan daha ucuz ve görünüşe göre devrim niteliğinde gelecek. Şans tanımanızı öneririm.

İzlediğim oynanış videosu hiç umut vadetmiyordu açıkçası. Odyssey'den daha kötü olacak bence. Ayrıca paranızı Cyberpunk 2077-e saklamanızı tavsiye ederim. Felaket güzel bir oyun olacak Cyberpunk, tek sıkıntım FPS olması.

@Silinen üye Yeni olarak başladıysanız oyun oynamaya güzel gelmesi gayet doğal. Çünkü başarılı yapımlar.

Yıllardan beri Ubisoft'un bütün oyunlarına hakim olduğum için artık yeter dedirttiler. :) Umarım sizin şansınıza ileride yine birbirinin kopyası oyunlar yapmazlar.

Yalnız Cyberpunk Valhalla'dan daha ucuz ve görünüşe göre devrim niteliğinde gelecek. Şans tanımanızı öneririm.
Peki sistem Cyberpunk için akıcı oynatacak kadar yeterli mi ve Cyberpunk çıkınca ne kadar ucuzlayabilir?
İzlediğim oynanış videosu hiç umut vadetmiyordu açıkçası. Odyssey'den daha kötü olacak bence. Ayrıca paranızı Cyberpunk 2077-e saklamanızı tavsiye ederim. Felaket güzel bir oyun olacak cyberpunk.
AC'ler oyun içinde tekrarlayan görevlere sahip olduğu için daha çabuk ucuzlar diye düşünerek Valhalla'yı düşünüyordum. Cyberpunk ne zaman ucuzlar tahminen?

17 Kasım'dan iki gün sonra dopdolu bir açık dünyaya sahip ve mükemmel bir RPG/Aksiyon oyunu olan Cyberpunk 2077 çıkacakken, aynı oyun motoruyla yapılmış, iğrenç mekanikleri olan ve boş açık dünya ile birbirinin aynısı görevlere sahip, bir önceki oyunların cilalı hali olan bir oyunu neden alasın ki? 2 gün bekle Cyberpunk al.

Cyberpunk sistemleri baya terletecek gibi duruyor amma low ayarlarda rahat rahat oynarsınız bence.Ucuzlaması hakkında bir şey diyemem.
17 Kasım'dan iki gün sonra dopdolu bir açık dünyaya sahip ve mükemmel bir RPG/Aksiyon oyunu olan Cyberpunk 2077 çıkacakken, aynı oyun motoruyla yapılmış, iğrenç mekanikleri olan ve boş açık dünya ile birbirinin aynısı görevlere sahip, bir önceki oyunların cilalı hali olan bir oyunu neden alasın ki? 2 gün bekle Cyberpunk al.
Cyberpunk piyasayı çok fenaaa sallayacak.Bu oyunu kaçırmamak lazım.

Geri
Yukarı