AC Valhalla alınır mı?

AC Odyssey ve AC Origins alabilirsin. İndirimlerle çok düşüyor ve aynı oyunlar tek farkı dediğim gibi oyunun teması. Vallhalla ya gelecek olursak 270TL'lik oyun değil bence.

Bana valhallanın teması hitap ediyor zaten.
AC Odyssey ve AC Origins alabilirsin. İndirimlerle çok düşüyor ve aynı oyunlar tek farkı dediğim gibi oyunun teması. Vallhalla ya gelecek olursak 270TL'lik oyun değil bence.

Karakter özelleşitrme olacak mı oyunda balta kıyafet vs.

AC serisi değişime uğradı. Öncekilerle aynı olduğu fikrine katılmıyorum. Origins'ten sonra apayrı bir seri oldu. Origins ve Odyssey sevdiysen bunu da sevmen muhtemel.

AC serisi farklı tarihi temaları tatmak için güzel. İlgi duyduğun çağ ya da kültürde geçeni oynayacaksın. Güzel deneyim sunar. İlgim gereği Black Flag en sevdiğimdir mesela.

AC serisini Origins'e kadar bitirdim ve oyunun o tapınakçı suikastçi teması kayboluyor. Ubisoft zaten aynı etkinlikleri çoğaltarak oyunun süresini uzatıyor. Yoksa oyunların hikayeleri 15 saati pek geçmiyor. Bu etkinliklere örnek vermek gerekirse AC:BF oyunundaki hisar fetihleri, AC:Syndicate'da çete savaşları, AC:Brotherhood suikastçi yetiştirme.

Teması fena değil oynanır fakat oynamadıysan AC Odyssey oynamanı da tavsiye ederim. İndirimlerde iyi fiyatlara geliyor. Şahsen oyun için oluşturduğum ek gelirle bile verirken bazen "yuh" desem de çok takıntı yapmıyorum. Fakat bu miktar ana gelirin içindeyse ve ukte bırakacaksa bence satın alım yapmak yerine bir sonraki dönem indirimiyle görece ucuza alabilirsin.

Ben olsam kesinlikle alırdım hocam. AC serisi Origins ile birlikte çok değişti. Daha önce de AC oynamamışsınız. Bence Origins, Odyssey ve Valhalla kesinlikle oynayın.

Ben de AC fanıyım (Profil fotoğrafımdan da belli oluyordur :) ) ama bu oyunu Odyssey gibi 20 liraya düştüğü zaman almayı belki düşünürüm. O bütçeyi verebilecekseniz Cyberpunk almanızı tavsiye ederim.

Yine 100 saat oyuncuyu içeride tutmaya çalıştıkları bir oyun. Odyssey'i severek oynamıştım ama buna katlanabilir miyim bilmiyorum. Belki bazı çeviri grupları TR yama çıkartır ve emeğe saygı olarak oynarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı