AC Valhalla Alınır mı?

Arkadaşlar Odyssey'nın başlarındayım ve oyun bana oldukça güzel ve kolay geldi.
10 üzerinden 9 puanlık bir oyun benim için.
Acaba Valhalla alsam aynı keyfi verir mi?
Vikinglere karşı merakım var ama Steam değerlendirmeleri bu oyuna olan beklentimi oldukça düşürüyor.
1.png
2.png

İncelemelerin karışık olmasının en büyük nedeni Steam'e zamlı fiyattan çıkmasıdır. Temasını seviyorsan keyif alarak oynarsın.
Aslında teması hoşuma gidiyor ama Gold Edition ile alırsam pahalıya patlıyor ve şuan sepetim de 2 bin TL ye yakın oyun var diye daha da açılmak istemiyorum.

Hayır, ben o oyuna 50 TL bile vermezdim.
Yenilik az olduğu ya da öncekilere benzer olduğu için mi?

Oyun uzun bir oynanış süresi veriyor.
Ama oyun açık dünya olmasına rağmen özgürlüğünü biraz elinden alıyor. Bireysellikten çok adamlarınla saldıracağın yerler de var. Ama oyunun gideri var. Odyssey' in yanında sönük kalır ama gideri var.

Oyun uzun bir oynanış süresi veriyor.
Ama oyun açık dünya olmasına rağmen özgürlüğünü biraz elinden alıyor. Bireysellikten çok adamlarınla saldıracağın yerler de var. Ama oyunun gideri var. Odyssey' in yanında sönük kalır ama gideri var.
Hocam teşekkür ederim yorumun için ama sanırım almaktan vazgeçtim.
normalde Origins ya da Valhalla alacaktım ama sanırım ikisi de Odysssey'in yanından geçemez gibi...

İlk AC oyunlarını oynamadıysan hikayedeki kadim isu medeniyetini YouTube dan vs. araştırıp öyle oynamanı tavsiye ederim.
Yıllar önce AC 1 i oynayıp yarısında bırakmıştım.
AC 2'yi ise başlarında bırakmıştım dersler nedeniyle...
İkisi de pek keyifliydi ama yeni AC serisi oldukça farklı...

Dediğiniz videoyu izleme listeme almıştım ama izleme fırsatı bulamamıştım.
Bulduğumda mutlaka seyredeceğim.
Teşekkürler yorumunuz için.

AC oyunlarını çok severim Valhalla gayet güzel bir oyun bana göre lakin şöyle bir durumu var asasinlikden ziyade klan savaslari şeklinde ilk başladığın Norveç tarafı biraz karışık gelebilir ama İngiltere'ye geçince işler çok değişiyor ve güzelleşiyor bana sorarsan kaçırma al derim.

Hocam teşekkür ederim yorumun için ama sanırım almaktan vazgeçtim.
Normalde Origins'ya da Valhalla alacaktım ama sanırım ikisi de Odysssey'in yanından geçemez gibi...

Benim AC serisinde en sevdiğim 3 oyundur sıralamaya alırsak Origins Odyssey Valhalla şeklinde derim üçüde gerçekten mükemmel bana göre özellikle Origins bambaşka.

Geri
Yukarı