AC Valhalla Codex sayfaları nasıl bulunur?

sertan_knc

Femtopat
Daha fazla  
Assassin's Creed Valhalla oynuyorum, yan görevleri yaparken Codex sayfalarını bul diye bir görev geldi 3. hariç hepsini topladım 3.yerini bulamadım. Bulduysam giremedim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Assassin's Creed Valhalla oynuyorum, yan görevleri yaparken Codex sayfalarını bul diye bir görev geldi 3. hariç hepsini topladım 3.yerini bulamadım. Bulduysam giremedim şimdiden teşekkürler.
Ben burdan yaparak almıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube ve bazı sitelerde bütün codex, item, kıyafet vb. yerlerini gösteriyorlar. Ben de ordan buldum. Bazılarını şansa bile bulman çok zor çünkü. Saçma sapan yerlerde olabiliyorlar.
Teşekkür ederim

Ben buradan yaparak almıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkür ederim.

Yeni konu açmadan buradan sorayım şimdi ben asgardda fenriri bağladım sonrasında geri döndüğümde görev kalmadığını fark ettim birkaç yan görevleri yaptım ama yine de yeni görev gelmedi yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim.

Yeni konu açmadan buradan sorayım şimdi ben asgardda fenriri bağladım sonrasında geri döndüğümde görev kalmadığını fark ettim birkaç yan görevleri yaptım ama yine de yeni görev gelmedi yardımcı olursanız sevinirim.

Ana görevden ilerlemen lazım ve galiba kamp içindeki görevleri yapmak lazım galiba.

Geri
Yukarı