Çözüldü AC Valhalla çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
İlk oynamaya başladığımdan beridir bu sorunu yaşıyorum. Oyuna girdiğimde yaklaşık 30 dakika sonra çöküyor. Sadece Ubisoft'a çökme raporu gönderiyor. Çözümü var mı?
Sistemim:

Ryzen 3700X Palit 3070 gamingprooc ASUS Prime X470 PRO Corsair Vengeance RGB Pro 3600 MHz 8*4 Kingston A400 240 GB SATA SSD / M.2 SanDisk Ultra 500GB HDD: Seagate 1 TB.
Zalman giga Max 750W Bronze, SilverStone PF360, Cooler Master TD500 mesh.
ASUS VG279QM, Corsair K95 RGB Platinum Cherry MX Speed, Razer Kraken 7.1 V2 Corsair mm800 RGB polaris, Razer DeathAdder Elite / Corsair Glaive RGB Pro, koltuk: Dxracer masa: Adore Gaming Master.

Onun dışında ise oyun dosyalarını onardım, sürücülerim güncel.

Çözüm
Rapor at demişim atmamış. Mesajlar doğru olmasa da da şahıs açtığı konuyla dahi ilgilenmiyor.

Rapor atmama gerek kalmadı sorunu çözdüm. Ki hoş rapor atsam dahi moderatör hatasını bana yükleyip dalga geçen bir topluluktan en azından bu konuda daha da yardım istemem.

Şu sorunu yaşayan birisi olarak çözüm arıyorum ve gelen cevaplara bak. Technopat bu mu Allah aşkına?

Çözüm için;
Sorunum yeni gelen güncelleme ile çözülmüştü.
Önerim dosyaları doğrulaman.

Umarım yazdığım açıklama mesajını görmüşsündür.
Masa ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Koltuk sistemi yoruyor olabilir.

Rapor oluşturun bakalım, neyle ilgiliymiş görelim.

Sisteminiz yetersizdir diye sisteminize baktım ve baktığıma pişman oldum.

Sisteminiz yetersiz olabilir.

Öncelikle herkese esprili, komik yaklaşımları için teşekkürler. Moderatör arkadaşım sistemim 'imzamda bulunmaktadır' dediğim için direkt olarak imzamı kopyalayıp konuya yapıştırıp üstüne ceza vermiş. Yoksa Valhalla'nın hacı bu koltuk rahatsız ben çalışmam dediği yok :). Bunun dışında ise sistemimi aşağıda yazmamın sebebi mesajın üstünde alıntıladığım arkadaşlar gibi sistem soracak, hatta sistemi görse bile tekrardan isteyebilecek durumda olan arkadaşlara ithafen yazılmıştı ki görüyorum hiç de mantıksız değilmiş. Yardımlarınız (!) İçin teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı