AC Valhalla en ucuz nereden alınır?

mehmetcbb

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PALIT GTX 1660 6GB

Intel Core i3 10100F

MSI H510M-K PRO

Kingston 2x16GB DDR4 RAM

240GB HP SSD

2TB Western Digital HDD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar AC Valhalla almak istiyorum fakat Ubisoft Connect'ten değil, siteler aracılığıyla. Steam hesabıma en ucuz nereden alabilirim bu oyunu?

Epic Games. Launcher sorunu için de bir kere Uplay'den gördükten sonra Epic Games yerine Uplay üzerinden oynayarak sorun yaşamadan oynayabilirsiniz.

Hocam aslında benim amacım Steam'den almak ama ucuz değilse diğer sitelerdede mecbur Epic'den alacağım.

Artı -1 Eksi
Hocam aslında benim amacım Steam'den almak ama ucuz değilse diğer sitelerdede mecbur Epic'den alacağım.
Steam'de ucuz olmamakla birlikte dolara geçtiği için olası dalgalanmadan da etkilenebiliyorsunuz. Epic Games'te Complete Edition (her şey dahil) 479 lira. Belirttiğim gibi Uplay bağlantısı kurulduktan sonra Epic Games launcher ile uğraşmanıza da gerek yok zaten.

Ubisoft üzerinden aktifleştireceğiniz ve ucuz olan bir site mevcut.

Şu an indirim de olduğu için en uygunu Epic Games.

Ubisoft üzerinden aktifleştireceğiniz ve ucuz olan bir site mevcut.
Ubisoft bütün resmi key sitelerinden kendini çekti diye biliyorum hocam.
Verdiğiniz linkten giriyorum sepete ekliyorum sepete tıklayınca ürün sepetten kaldırıldı diyor favoriye aldım favorilerim bölümüne tıklayınca da stokda var gösteriyor.

Hocam Xbox GamePass da Complete Edition 200 TL indirimde, herkese mi yoksa GamePass üyelerine özel mi bilemeyeceğim bir bakın isterseniz.

Geri
Yukarı