AC Valhalla finali çok zayıf değil mi?

Gerçekten klasik Ubisoft oyunları. Bence sadece ubisoft seviciler bu tür oyunlardan zevk alır. AC Odyssey aldım yorumlara bakarak (Origins gibi değil, yan görev yapma mecburiyeti yok, ana görevleri tekrar etmeden kaliteli şekilde ilerliyor.) ama çok büyük hayal kırıklığı yaşadım. Far Cry 5 de öyle aynı temelde. Odyssey için konuşuyorum çünkü Far Cry 5 gibi bir rezaleti, sürekli yan görev yapıyorsun ana görev sayısı çok az, konuşmuyorum bile. İlk başlarda oyun o kadar güzel başlıyor ki, ilk 5 saati çok zevk alarak oynadım ama ondan sonra 20 saat boyunca yavaş yavaş bıktım oyundan. O kadar sıktı ki, git şurdaki domuzu öldür, git saçma sapan insandan şu belgeyi al, AAA oyunda yan görev bile olmayacak kalitedeki ana görevler bunlar. Velhasıl oyunu yarım bırakıp 2.kez GTA 5 hikayesine başlayıp dedim ki işte oyun budur. Ubisoft oyunlarını uzun bir müddet oynamayı ve oynatmayı düşünmüyorum.

Oyundaki bu karşı cinsle olan ilişki sekansları da çok zayıf buldum. Birazcık daha cinsellik katılabilirdi. Zaten içerdiği şiddetten dolayı +18 bir oyun. Bastığımız köyleri yağmalarken tecavüz falan etme seçenekleri olmalıydı. Gerçekçi olmalıydı.

Ölmüyor ama onun gibi bir şey oluyor. Sanırım devam oyununda öğreneceğiz ne olacağını gerçekten. O da çok sıkıcı ve itici bir karakterdi benim için. Sırf işte "bak Assassin's Creed oyunu bu" demek için eklenmiş biriydi olmasa hiç umursamazdım bile animus kısımları çok kötüydü bu yüzden. Layla kim ki ona ne olduğunu umursayayım? Desmond bile çok sevmiyordum.
laylayı umursamana gerek yok burda benim taktir ettiğim şey lokinin herkesi bi şekilde oyuna getirmesi ve her kosulda hayatta kalması

laylayı umursamana gerek yok burda benim taktir ettiğim şey lokinin herkesi bi şekilde oyuna getirmesi ve her kosulda hayatta kalması
basim mi loki? ben oyunu bitirdim hiçbir şey anlamadım basim geleceğe geldi sonra tekrar animusa girdim tarikat ı yıktım oyun öyle bitecek sanıyom oyun bitmiş bile

Yeni konular

Geri
Yukarı