AC Valhalla seviye atlama

Daha fazla  
Selam. Tarikatlardan birisi 90 level. Öldüremiyorum. Beni hep yeniyor. Karakterimin seviyesini nereden görebilirim? Ve nasıl seviye atlayabilirim? Yardım eder misiniz? Çok teşekkürler. 51 levelmışım. Menü de gördüm.. Nasıl yükseltebilirim ?

Selam. Tarikatlardan birisi 90 level. Öldüremiyorum. Beni hep yeniyor. Karakterimin seviyesini nereden görebilirim? Ve nasıl seviye atlayabilirim? Yardım eder misiniz? Çok teşekkürler. 51 levelmışım. Menü de gördüm. Nasıl yükseltebilirim?

Temelde XP kazanıp skill gelistirince level atlanıyor ana yol görev yapmak pledge görevlerini yapın yani tarikat görevlerini sonra yaparsınız. Ayrica 90 levelse 70 level olup şansınızı deneyebilirsiniz.

Yetenekler sekmesine gelince Güç(Power) yazısı goreceksin. O senin seviyen. Yan görev, ana görev vs. yaptıkça XP kazanıyor ve seviye atlıyorsun.
Sarı renkli yan görevler genelde 450 XP,
Mavi renkliler genelde 1200,
Beyaz renkliler genelde 100-200 XP veriyor.
Ana görevler ise 1200-5800 arası XP veriyor.
İlk seviyelerde 1-2 yan görev yetiyor genelde.

Yetenekler sekmesine gelince Güç(Power) yazısı goreceksin. O senin seviyen. Yan görev, ana görev vs. yaptıkça XP kazanıyor ve seviye atlıyorsun.
Sarı renkli yan görevler genelde 450 XP,
Mavi renkliler genelde 1200,
Beyaz renkliler genelde 100-200 XP veriyor.
Ana görevler ise 1200-5800 arası XP veriyor.
İlk seviyelerde 1-2 yan görev yetiyor genelde.
Reis sanat gibi anlatmışsın çok sağol,kavradım şimdi :)
Temelde XP kazanıp skill gelistirince level atlanıyor ana yol görev yapmak pledge görevlerini yapın yani tarikat görevlerini sonra yaparsınız. Ayrica 90 levelse 70 level olup şansınızı deneyebilirsiniz.
70 levelken deneyeceğim bak buda güzel bilgi. Çok sağol :)

Reis sanat gibi anlatmışsın çok sağ ol, kavradım şimdi :)

70 levelken deneyeceğim bak bu da güzel bilgi. Çok sağ ol :)

Level farkı çok fazla olunca kırmızı kuru kafa oluyor o zaman uzak durmak gerekir 2 damage yersen ölüyorsun ama kırmızı yuvarlak bir halka varsa zorlayıcı anlamına geliyor yine de risk alabilirsin.

Reis sanat gibi anlatmışsın çok sağol,kavradım şimdi :)

70 levelken deneyeceğim bak buda güzel bilgi. Çok sağol :)
Eğer düşman seviyesinin yanındaki renk yesilse çok kolay, beyazsa dengeli, kırmızı ise zor, kirmizi+ kuru kafa ise tek vuruşta öldürebilecek kadar güçlü oluyor. 70 levelken 90 leven adam beyaz gözükür ve dengeli bir döv yaşarsın.

Eğer düşman seviyesinin yanındaki renk yesilse çok kolay, beyazsa dengeli, kırmızı ise zor, kirmizi+ kuru kafa ise tek vuruşta öldürebilecek kadar güçlü oluyor. 70 levelken 90 leven adam beyaz gözükür ve dengeli bir döv yaşarsın.
Bir an önce 70 level olmam gerek.
Level farkı çok fazla olunca kırmızı kuru kafa oluyor o zaman uzak durmak gerekir 2 damage yersen ölüyorsun ama kırmızı yuvarlak bir halka varsa zorlayıcı anlamına geliyor yine de risk alabilirsin.
Çook teşekkürler

Geri
Yukarı