Çözüldü AC Valhalla The Missing Wolf hep yerin altına iniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mooncw

Femtopat
Daha fazla  
Oyunun Asgard kısmında Kayıp Kurt ile savaşıyoruz fakat canının bir kısmını indirdikten sonra kurt hep yerin altına girmeye başlıyor ve yerin altındayken vurulmuyor. Bu sorunu nasıl düzeltebiliriz?

Screenshot_2024-01-24-14-12-11-477_com.whatsapp-edit.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynısını yaşadığımda internette oyun içi ayarlardan FPS'i 60'a sabitlemenin sorunu çözdüğüne denk gelmiştim. Benim için 60 FPS'e sabitlemek tek başına bi' işe yaramadı, FPS sabitleyip kurt bir türlü çıkmadığında savaşılan alanın uçurum taraflarında gezinerek (tam emin değilim ama uçurumdan atlamış da olabilirim, öyle bi' şey vardı sanki) yer altından çıkmaya zorlayabilmiştim.
Oyunun asgard kısmında kayıp kurt ile savaşıyoruz fakat canının bir kısmını indirdikten sonra kurt hep yerin altına girmeye başlıyor ve yerin altındayken vurulmuyor. Bu sorunu nasıl düzeltebiliriz?

Eki Görüntüle 2094964

Zor o ya hile kullan ben öyle yaptım tek vırusta öldürmen gerek diger türlü denk getir vur derken 2 günüm gitti hile ile tek vurusta öldürdüm 😀

Aynısını yaşadığımda internette oyun içi ayarlardan FPS'i 60'a sabitlemenin sorunu çözdüğüne denk gelmiştim. Benim için 60 FPS'e sabitlemek tek başına bi' işe yaramadı, FPS sabitleyip kurt bir türlü çıkmadığında savaşılan alanın uçurum taraflarında gezinerek (tam emin değilim ama uçurumdan atlamış da olabilirim, öyle bi' şey vardı sanki) yer altından çıkmaya zorlayabilmiştim.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı