AC: Valhalla vs Hogwarts Legacy

Odyssey oynamadıysan Odyssey al. Valhalla bence çok sıkıcı. Sistemin yeterliyse bence Hogwarts Legacy gayet keyifli. Fiyat olarak uygun mudur bilmem ama ikisi arasından Hogwarts'ı tercih ederim.

Odyssey oynamadıysan Odyssey al. Valhalla bence çok sıkıcı. Sistemin yeterliyse bence Hogwarts Legacy gayet keyifli. Fiyat olarak uygun mudur bilmem ama ikisi arasından Hogwarts'ı tercih ederim.
Odyssey bitirdim. Hoşuma da gitmişti devam niteliğinde Valhalla var galiba ama yorumlarını görünce bi arafa düştüm

Odyssey bitirdim. Hoşuma da gitmişti devam niteliğinde Valhalla var galiba ama yorumlarını görünce bi arafa düştüm
Ben oynadım bir 20 saat. İlk sinematik falan müthiş başladı ama sonra oyun 50 odun topla sonra üssünü geliştir falan demeye başladı sıkıldım. Yani Odyssey'deki o açık dünya hissini, keşfetme hissini, macerayı hissedemedim. Bir de oyun Odyssey'den de uzun. Benzer tarzda olduğu için daha da sıkabilir. Odyssey'i çok sevdiğim için şans vermek istedim ama yok yani bir türlü sevemedim 20 saat oynamama rağmen.

Hogwarts Legacy bence daha eğlenceli bir oyun. Ve oyun ilerledikçe açılıyor. Mesela Room of Requirements zamanla daha da büyüyerek topladığınız hayvanları besleyebileceğiniz bir alan veriyor size. Çok fazla konuşmayayım spoiler olmasın ama bence keyifli bir oyun. Özellikle de grafikleri yüksek ayarlarda oynayınca çevre detayları sizi içine çekiyor oyunun. Atmosfer açısından bence çok iyi. Benim bilgisayarımın özellikleri çok iyi olmadığı için mod kurup düşük ayarlarda oynadım. Ona rağmen keyif aldım.

Son düzenleme:
Ben oynadım bir 20 saat. İlk sinematik falan müthiş başladı ama sonra oyun git şuraya şu görevi yap 50 odun topla sonra üssünü geliştir falan demeye başladı sıkıldım. Yani Odyssey'deki o açık dünya hissini rahatlığı macerayı hissedemedim. Kendi için iyi bir oyun olabilir ama Odyssey'den sonra bence beklentinizi karşılamaz. Odyssey'i çok sevdiğim için şans vermek istedim ama yok yani bir türlü sevemedim 20 saat oynamama rağmen. Hogwarts bence daha eğlenceli bir oyun. Ve oyunda ileredikçe açılıyor. Mesela Room of Requirements zamanla daha da büyüyerek topladığınız hayvanları besleyebileceğiniz bir alan veriyor size. Çok fazla konuşmayayım spoiler olmasın ama bence keyifli bir oyun şans verince. Sistemin yeterli olması önemli bence. Yani grafikleri yüksek ayarlarda oynayınca çevre detayları sizi içine çekiyor oyunun. Atmosfer açısından bence çok iyi.
Asus TUF Gaming A15 laptopum var RTX 4060 8gb ram 8gb yeterli gelir mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı