AC Mirage vs Hogwarts Legacy

AC Mirageyi bitirdim, Hogwartsa göre çok daha kısa bir oynanış süresine sahip. Ne iyi ne kötü. Orta seviye diyebileceğim bir oyun. Ben olsam Hogwarts alırdım. Mirageyide oynayayım deneyim edeyim derseniz ben Mirageyi Ubisoft+ üyeliği alarak oynadım. 400 lira vermektense 189 lira verirsiniz, yanında bir çok oyunda cabası olur.
Hogwarts net olarak daha iyi bir oyun ama evreni biraz sevmen gerekiyor, mirage'ı arkadaşın dediği gibi ubisoft+ ile ya da steam hesabı alarak oynarsın. O fiyatları hak eden bir oyun değil bence.
Ubisoft+ diye bir şey vardı hatırlattığınız iyi oldu. Hogwarts Legacy alacağım büyük ihtimalle evreni de seviyorum.

AC Mirage'yi bitirdim, hogwartsa göre çok daha kısa bir oynanış süresine sahip. Ne iyi ne kötü. Orta seviye diyebileceğim bir oyun. Ben olsam Hogwarts alırdım. Mirageyide oynayayım deneyim edeyim derseniz ben Mirage'yi Ubisoft+ üyeliği alarak oynadım. 400 lira vermektense 189 lira verirsiniz, yanında birçok oyunda cabası olur.

Noktası virgülüne katılıyorum arkadaşa. Ben ön sipariş almıştım Mirage'yi keşke almasaydım dedim. Bir tek "kırk haramiler" hikaye görevi geldi normal sürümden farklı olarak ama eğer Ubisoft+ alırsanız en yüksek sürümü oynuyorsunuz. Onun içinde de her şey var. Ben her bakış noktasını, her yan görevi yaparak 25 saatte bitirdim. Almanızı tavsiye etmem.

Bugün Nays kart ile 441 Liraya Hogwarts Legacy'yi aldım. %20 de cashback gelecek (82 TL). Bu arada fiyat vermemin sebebi gelecek zamanlarda fiyatlara bakıp şaşırmak.

Geri
Yukarı