AC Valhalla vs Odyssey

sakal5323

Hectopat
Xbox One S cihazıma oyun alacağım fakat hangisini alayım karar veremedim. İki oyunu da PC üzerinden oynadım konsolda da oynamak istiyorum gönlüm Valhalla istiyor fakat oyunu 15 saat civarında uyuyarak oynamıştım, hiç zevk almamıştım. Odyssey alsam onu da bitirdim aynı zevki tekrar alabilir miyim bilmiyorum. Valhalla'yı alma sebebim son çıkan oyun öyle takılırım ara sıra diye ne bileyim gönlüm o tarafta. Sizce hangisini alayım kasma hissetmeden hangi oyundan keyif alabilirim sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Ubisoft Valhalla için yeni DLC'ler çıkardı diye hatırlıyorum Xbox üzerinde yayınlanıyorsa bu DLC'ler DLC'leri de alabilirsiniz DLC'ler genel olarak sevilmiş sanırım.

Oddsey bitirdim Valhalla derim. Teması daha iyi geldi bana bir süre sonra antik yunan bayıyor hikayeyide sevmemiştim. Görevlerinde çoğunu sevmiştim ama bazıları harbi kötü.

Kanka bence Odyssey al 277 liralık olan sürümü hem daha çok eklenti veriyor hem de 3 oyun almış oluyorsun daha karlı bende birkaç gün sonra bende konsoluma alacağım.

Oddsey bitirdim Valhalla derim. Teması daha iyi geldi bana bir süre sonra antik yunan bayıyor hikayeyide sevmemiştim.

Evet tema olarak güzel grafikler biraz daha hoş duruyor fakat oynanış açısından sürekli tekrar ediyor gibi hissediyorum o yüzden zaten uykum gelmişti.
Kanka bence Odyssey al 277 liralık olan sürümü hem daha çok eklenti veriyor hem de 3 oyun almış oluyorsun daha karlı bende birkaç gün sonra bende konsoluma alacağım.

3 oyun içinde hangi oyunları mevcut bakmadım henüz.

Evet tema olarak güzel grafikler biraz daha hoş duruyor fakat oynanış açısından sürekli tekrar ediyor gibi hissediyorum o yüzden zaten uykum gelmişti.

3 oyun içinde hangi oyunları mevcut bakmadım henüz.

Sizi bilmem ama ben de oddseyi uyuyarak bitirdim sonlara doğru başları oha dedirtiyor, yani ben Valhalla tercih ederim.

Sonları bayağı sıkıcıydı.

Başı o kadar iyiydiki Witcher 4 diyesim geliyordu oddseyde. Sonra pişman oldum gerek görevleri, gerek kültler gibi olaylar ve final uykumu getirdi. Sona doğru görevler resmen git geldi harita zaten çok büyük. Hatta bir görev dünyanin bir ucundan diğer ucuna götürtüyor öyleydi sonlarda. Valhalla soneadan sarabilir gibi geldi bana.

Sonları bayağı sıkıcıydı.

Kısaca Ubisoft haritayı gezdirmek ve saat kasmak oyunda bir amaç oyunlarda ama b*kunu çıkarana kadar bir amaç. Bir de Valhalla ileride sarıyordur belki bana bir arkadaşım Valhalla da önermedi, onu o yüzden almamıştım oddsey 20 TL ondan aldım. Bir et döner 25 TL olmuş bedava uyusamda deydi, o oyuna 60 TL fiyattan fazlası değmez ben deyim.😅

Son düzenleme:

Geri
Yukarı