AC1300 Mbps internet adaptör ile oyun oynanır mı?

bmcicekk

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, dün Superbox internetten Türk Telekom fiber 200 Mbps internete geçtim. Fakat sorunum şu modem 5 GHz ama benim laptop 2.4GHz destekliyor o yüzden modeme bağlanamıyorum. Ben de laptopa 5GHz Wi-Fi adaptör almaya karar verdim, günlük kullanım ve oyun için işimi görür mü? Veya Oyunlarda ping sorunu yaşar mıyım? Daha önce bu ürünü kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim iyi günler Grc Accessory Ac1300 Mbps Dual Band Usb 3.0 Adaptör Kablosuz Wifi Alıcı 2.4ghz 5ghz New Free Windows 7/8/10/11 Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Merhaba,
Ürün hakkında bilgim yok, ancak modeminiz 5GHz desteklediği gibi 2.4GHz de destekliyor.
2.4GHz özellikli bir cihaz kullanıyorsanız internet bağlantısı sağlamak için modemin 2.4GHz ağına bağlanın.

Merhaba,
Ürün hakkında bilgim yok, ancak modeminiz 5GHz desteklediği gibi 2.4GHz de destekliyor.
2.4GHz özellikli bir cihaz kullanıyorsanız internet bağlantısı sağlamak için modemin 2.4GHz ağına bağlanın.
Hocam nedense tek wifi var mesela telefondan girince wifinin üstünde 2.4/5 Ghz yazıyor

Son düzenleme:
Hocam nedense tek Wi-Fi var mesela telefondan girince modemin üstünde 2.4/5 GHz yazıyor.

Ne demek istediğinizi pek anlayamadım, 2.4GHz ve 5GHz ağların şifreleri farklı olabilir. Siz 2.4GHz olan ağın şifresini girin. Ayrıca modemin 2.4GHz bağlantısı kapalı olabilir, modem üzerindeki ışığın yanıp yanmadığına bakmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı