AC2 vs. AC Black Flag

Hangisi?

• AC2

Oy: 9 36,0%
  • AC Black Flag

Oy: 16 64,0%

• Oy verenlerin toplamı
    25
Hocam sıfırdan girişecekseniz:
• Assassin's Creed 2
• Assassin's Creed Brotherhood
• Assassin's Creed Revelations
• Assassin's Creed 3
• Assassin's Creed 4: Black Flag
• Assassin's Creed Rogue
• Assassin's Creed Unity
• Assassin's Creed Syndicate
• Assassin's Creed Origins
• Assassin's Creed Odyssey
• Assassin's Creed Valhalla

Bu sırayla oynamanızı tavsiye ederim.
Sizce hangisi günümüze daha yakın (oynanış ve grafik olarak)? Bir de hangisinin hikayesi daha iyi?
Ac4 ve Ac2 arasında Ac2'nin hikayesi daha iyi, ama günümüze yakın olan ve oynanış tarafında daha eğlenceli olan Black Flag

Sizce hangisi günümüze daha yakın (oynanış ve grafik olarak)? Bir de hangisinin hikayesi daha iyi?

Sistemim yetmediğinden hiçbir oyunu oynamadım 4 hariç. Ama 4 bana RDR1'den daha tatlı bir oyun gibi geldi karşılaştırır isem.
oyunda bazı yerlerde simülasyondan çıkıyoruz ve tempo düşüyor. Hikayede ilerlemek ister iken bir anda simülasyondan çıkmak beni rahatsız ediyor. Aktif olarak oynuyorum. %20'si bitti.

Hikaye olarak Ac 2 çok güzeldir, fakat oynanış ve içerik olarak Black Flag çok daha zengin bir oyundur benim gözümde (Black Flag'in ana hikayesi sıkıcı ve basittir çoğu kişi için diğer içerikler çok güzeldir) , tabi bunda aradaki yıl farkı da etkili. Eğer tek bir oyun oynayacaksanız ve seriye devam etmeyecekseniz Black Flag bence daha sürükleyici olur fakat bütün seriyi oynayacaksanız arkadaşın attığı sıralama ile başlayın, yani AC 2'den girin seriye.

Black Flag Windows 10'da çalışmıyormuş. Rogue nasıldır?
Rogue Black flag ten sonra çıktı ama bence Black Flag daha iyiydi. Rogue nedense ne görünümü güzel geldi nede map ı. Ac Black Flagı ben Win10 da oynadım 4 sene önce fakat oyun ilk çalışmamıştı. Sonra interntte çözümünü bulmuştum oyun düzelmişti lakin şuan nasıl düzelttiğimi hatırlamıyorum.

Black Flag Windows 10'da çalışmıyormuş. Rogue nasıldır?
Birkaç sene önce Ubisoft Connect üzerinden +100 saat Windows 10 üzerinden hiç bir ayar ve ekstre olmadan rahatlıkla oynadım. Daha önceden açılmama gibi sorunlar vardıysa bilemeyeceğim ama şimdilik sıkıntı yok (Az önce aç kapa yaptım oyunu). Öte yandan hikaye açısında tabii ki AC2 ama oyun mekaniği açısından kesinlikle Black Flag.

Geri
Yukarı