Çözüldü AC4 Black Flag oyuna giremiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ErenM21

Decapat
Daha fazla  
İyi sosyaller öncelikle. Bugün Steam üzerinden Black Flag aldım ve oyuna girdim ama daha girerken "press any key" ekranında hiçbir tuşa basamaz oldum. İmlecim hareket etmiyor ve tuşlara basmama rağmen oyun açılmıyor. CS:GO'yu 4:3 yapmak için AMD Software'den ayarlar yapmıştım ondan olabilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20230703_145319.jpg
    IMG_20230703_145319.jpg
    210,4 KB · Görüntüleme: 23
Çözüm
Hocam DataPC_Patch.Forge dosyasını silin bilgisayarı yeniden başlayın Steam'den dosyaların bütünlüğünü doğrulayın ve deneyin oyunun community yerinde böyle yazıyor.
Hocam DataPC_Patch.Forge dosyasını silin bilgisayarı yeniden başlayın Steam'den dosyaların bütünlüğünü doğrulayın ve deneyin oyunun community yerinde böyle yazıyor.

Çözüm
Steamapps den Black Flag oyununa girin öyle deneyin.

Hocam bazı kişiler hiçbir şey yapmadan sadece bilgisayarını yeniden başlatmış ve sorunları düzelmiş sizde deneyin.
Tamamdır hocam dediğiniz dosyayı biraz uğraşıp buldum bir şeyler yaptım ve hallettim teşekkürler.

Tamamdır hocam dediğiniz dosyayı biraz uğraşıp buldum bir şeyler yaptım ve hallettim teşekkürler.
Yinede oyuna tekrar girdiğinizde aynı hatayı alabilirsiniz, tekrar aynı hatayı alırsanız;

DataPC_Patch.Forge yazısında Patch kelimesinde küçük p yazıyorsa onu büyük P yapın.

Hata devam ediyorsa;

Windows hesabınızdan çıkın ve tekrar girin.

Yeni konular

Geri
Yukarı