AC4 logging in to ubisoft server, please wait

akarsu

Hectopat
Daha fazla  
AC4 açtım ve yukarıdaki sorunla karşılaştım . Bu sorun prees any keyden sonra geliyor.
5 dakika bekledim olmadı, modemi kapattım açtım olmadı, bilgisayarı yeniden başlattım olmadı. Oyunum orijinaldir. Oyun uPlay hesabımdadır.
Acaba güvenlik duvarı ile mi ilgili? McAfee hesabımın süresi bitti. Ve McAfee programını kaldıramıyorum. Bilgisayarım Toshiba. Windows güvenlik duvarına giriyorum, 'Bu uygulama kapatıldı ve bilgisayarınızı izlemiyor diyor.

Şunları bir deneyin: Lisansı bitmiş dediğiniz virüs programını tamamen kaldırın, dosya kalıntısı bırakmayın (Basit yöntem: Kaldırdığınız programın dosya kalıntılarını silmek için, Bilgisayarıma girip arama kısmına sildiğiniz dosyanın tam adını yazın, çıkan tüm dosyaları silin). PC'nizi yeniden başlatın.
Ccleaner ile temizlik yapın. Çalıştır/msconfig/başlangıçta çalışan gereksiz programları durdurun.

Şunları bir deneyin: Lisansı bitmiş dediğiniz virüs programını tamamen kaldırın, dosya kalıntısı bırakmayın (Basit yöntem: Kaldırdığınız programın dosya kalıntılarını silmek için, Bilgisayarıma girip arama kısmına sildiğiniz dosyanın tam adını yazın, çıkan tüm dosyaları silin). PC'nizi yeniden başlatın.
Ccleaner ile temizlik yapın. Çalıştır/msconfig/başlangıçta çalışan gereksiz programları durdurun.
Sağol. Programı kaldırdım ama işe yaramadı. Akşama düzeldi. Ubisoft serverlerında bir şey vardı bence.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı