Acaba sorun bende mi?

Üzüldüm açıkçası. Sadece fazla takmayın diyebiliyorum, maalesef hiç bilgim yok o konularda.

Bende buna benzer bir şey yaşamıştım.
Bana tavsiyelere dayanarak söylüyorum, önünde upuzun bir hayat var bir çok farklı insanla tanışacaksın. Unutmaya bak en iyisi ve geleceğin için çalış.

Çok iyi etmişsin, tek hatan bu kızı sevmen olmuş. Dibine kadar sen haklı, bir zamanlar seni seviyordu ve şimdi sana diyor ki ne arkadaş olur ne sevgili. Yol verdiğin iyi olmuş, zaten o pişman olup sana geri dönmek isteyecek. Sakın gardını indirme.

Doğru hocam, teşekkür ederim. Ya zaten bıraktım bu işleri artık, zaten önümde parlak bir gelecek var, o yüzden fazla takmayacağım o kaybeder yani.

Taviz yok! En geç 2 sene içinde gelmek isteyecek, ama gelemeyecek. O kapı kapandı . Teşekkür ederim hocam.

Önüne bak. Tecrübe edinmiş oldun. Hayat muhakkak bir başkasını karşına çıkaracaktır. Bekle ve gör.

Haksız değilsin. Bir tarafta ortalama bir kadın davranışı, diğer yanda 6 yıl sürmüş bir ilişki. Nereye kadar gidecekti daha.

İnsanların köylerinde hayatları boyunca 100-200 kişiyi gördüğü Dünya'da yaşamıyoruz artık ilişkiler, evlilikler 50-60 sene sürsün. Yeni bir kız arkadaş bul, hayatın tadını çıkarmana bak herkes böyle yapıyor.

Kız güzel miydi bari? .

Benim gözümde bayağı güzeldi, ama şimdi baktığımda bir şey görmüyorum. Meğerse yüzsüzmüş .

Çok doğru dediniz hocam teşekkür ederim.

Önüne bak. Tecrübe edinmiş oldun. Hayat muhakkak bir başkasını karşına çıkaracaktır. Bekle ve gör.

Aynen artık herkes kendi yoluna.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…