Acaba sorun bende mi?

Arkadaşlar şu an biraz üzgünüm dertlerimi sizinle paylaşacağım. Az önce 6 senedir sevdiğim kız ile fena tartıştım, doğrusu ağzına geleni söyledim. Dile kolay 6 yıl, sevdim, üstün tuttum, düşündüm her şeyi yaptım. Geçen sene işte okullarımız ayrıldı, o senede çıkma teklifini kabul etti (2019 Haziran). LGS bitmişti herkes kendi yoluna gidiyordu. Bizde insta sayesinde çıkmaya başladık işte. Ama çok soğuk davrandı, sen yazma yakalarlar falan diyerek beni uyuttu. Sonra bir baktım, her yerden engellemiş. Geçen engelleri kaldırmış ama bende olan sevgi hala duruyor. İşte konuşmaya başladık baktım ki konu yok bende birini seviyor gibi yaptım. Dün açılacaktır arkadaşı yardımcı olacaktı, meğerse sevgili yapmış. Bende tebrik ettim, 2 laf ettim. Sonra bana "senden ne arkadaş ne sevgili olur" dedi. Bende durmadım, ağzıma geleni söyledim öyle dedim böyle dedim bastım engeli. Hepsi 1 saat önce oldu. Şimdi sizce burada ben haksız mıyım? Ciddi bir şekilde soruyorum, ona göre ders alacağım. Eğer haksızsam hatam neydi?
Bende buna benzer bir şey yaşamıştım.
Bana tavsiyelere dayanarak söylüyorum, önünde upuzun bir hayat var bir çok farklı insanla tanışacaksın. Unutmaya bak en iyisi ve geleceğin için çalış.

Arkadaşlar şu an biraz üzgünüm dertlerimi sizinle paylaşacağım. Az önce 6 senedir sevdiğim kız ile fena tartıştım, doğrusu ağzına geleni söyledim. Dile kolay 6 yıl, sevdim, üstün tuttum, düşündüm her şeyi yaptım. Geçen sene işte okullarımız ayrıldı, o senede çıkma teklifini kabul etti (2019 Haziran). LGS bitmişti herkes kendi yoluna gidiyordu. Bizde insta sayesinde çıkmaya başladık işte. Ama çok soğuk davrandı, sen yazma yakalarlar falan diyerek beni uyuttu. Sonra bir baktım, her yerden engellemiş. Geçen engelleri kaldırmış ama bende olan sevgi hala duruyor. İşte konuşmaya başladık baktım ki konu yok bende birini seviyor gibi yaptım. Dün açılacaktır arkadaşı yardımcı olacaktı, meğerse sevgili yapmış. Bende tebrik ettim, 2 laf ettim. Sonra bana "senden ne arkadaş ne sevgili olur" dedi. Bende durmadım, ağzıma geleni söyledim öyle dedim böyle dedim bastım engeli. Hepsi 1 saat önce oldu. Şimdi sizce burada ben haksız mıyım? Ciddi bir şekilde soruyorum, ona göre ders alacağım. Eğer haksızsam hatam neydi?

Çok iyi etmişsin, tek hatan bu kızı sevmen olmuş. Dibine kadar sen haklı, bir zamanlar seni seviyordu ve şimdi sana diyor ki ne arkadaş olur ne sevgili. Yol verdiğin iyi olmuş, zaten o pişman olup sana geri dönmek isteyecek. Sakın gardını indirme.

Bende buna benzer bir şey yaşamıştım.
Bana tavsiyelere dayanarak söylüyorum, önünde upuzun bir hayat var birçok farklı insanla tanışacaksın. Unutmaya bak en iyisi ve geleceğin için çalış.

Doğru hocam, teşekkür ederim. Ya zaten bıraktım bu işleri artık, zaten önümde parlak bir gelecek var, o yüzden fazla takmayacağım o kaybeder yani.

Çok iyi etmişsin, tek hatan bu kızı sevmen olmuş. Dibine kadar o haklı, bir zamanlar seni seviyordu ve şimdi sana diyor ki ne arkadaş olur ne sevgili. Yol verdiğin iyi olmuş, zaten o pişman olup sana geri dönmek isteyecek. Sakın gardını indirme.

Taviz yok! En geç 2 sene içinde gelmek isteyecek, ama gelemeyecek. O kapı kapandı 😊😊. Teşekkür ederim hocam.

Haksız değilsin. Bir tarafta ortalama bir kadın davranışı, diğer yanda 6 yıl sürmüş bir ilişki. Nereye kadar gidecekti daha.

İnsanların köylerinde hayatları boyunca 100-200 kişiyi gördüğü Dünya'da yaşamıyoruz artık ilişkiler, evlilikler 50-60 sene sürsün. Yeni bir kız arkadaş bul, hayatın tadını çıkarmana bak herkes böyle yapıyor.

Kız güzel miydi bari? :D.

Benim gözümde bayağı güzeldi, ama şimdi baktığımda bir şey görmüyorum. Meğerse yüzsüzmüş 🤣🤣🤣.

Haksız değilsin. Bir tarafta ortalama bir kadın davranışı, diğer yanda 6 yıl sürmüş bir ilişki. Nereye kadar gidecekti daha.

İnsanların köylerinde hayatları boyunca 100-200 kişiyi gördüğü dünya'da yaşamıyoruz artık ilişkiler, evlilikler 50-60 sene sürsün. Yeni bir kız arkadaş bul, hayatın tadını çıkarmana bak herkes böyle yapıyor.

Çok doğru dediniz hocam teşekkür ederim.

Önüne bak. Tecrübe edinmiş oldun. Hayat muhakkak bir başkasını karşına çıkaracaktır. Bekle ve gör.

Aynen artık herkes kendi yoluna.

Geri
Yukarı