Çözüldü AccuBattery nasıldır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, AccuBattery adlı pil ile alakalı bir uygulama var. Sizce ne kadar doğru, bana fena görünmedi. Pro paketi 3,20₺'ye düşmüş.

Çözüm
Ben 5 liraya almistim. Sadece reklamlar kalkiyor destek amacli yani Pro modeli bilginiz olsun. Uygulama surekli arkada veri topluyor. Bataryayi ogreniyor ve bir saglik yuzdesi cikariyor. Cikan saglik yuzdesi cok dogru oldugu için diger ozelliklerine ( ekran acik tahmini sure vs.) guveniyorum. Yaklasik 2 ay kurulu kaldiginda bataryanizi %90 in ustundeki dogrulukla tanidigi icin en dogru sonuclari vermeye basliyor.
Ben 5 liraya almistim. Sadece reklamlar kalkiyor destek amacli yani Pro modeli bilginiz olsun. Uygulama surekli arkada veri topluyor. Bataryayi ogreniyor ve bir saglik yuzdesi cikariyor. Cikan saglik yuzdesi cok dogru oldugu için diger ozelliklerine ( ekran acik tahmini sure vs.) guveniyorum. Yaklasik 2 ay kurulu kaldiginda bataryanizi %90 in ustundeki dogrulukla tanidigi icin en dogru sonuclari vermeye basliyor.

Çözüm
Ben de bataryamı test etmek için kullanmıştım. 3000 miliamperlik bataryanın 1800'ünü kullanabiliyormuşum, bataryayı değiştirdim uygulamayı sıfırladım birkaç gün sonrasında yine 1800 yazıyordu. Uygulamada mı sıkıntı var batarya mı ölü anlamadım :(. Ekran açık süresini hesaplaması güzel bir özellik.

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Geri
Yukarı