Acemi binici için motosiklet tavsiyesi

Yer
North Memphis
Esen olsun, yakında ehliyet sınavına gireceğim ve benim daha ehliyetim olmamasına rağmen hedeflerim belki çok uçuk ama KTM 390 Duke gibi motorlar. Daha önce motor sürmedim sadece çok kez arkada seyahat ettim. Acemi biri için ne tarz motorlar önerirsiniz? Gücü, tipi vs gibi konularda acemiler ne seviyedeki motorları tercih edebilirler? A2 ehliyeti alacağım bu arada yaşım 18 olduğundan.

Bütçe 80.000

Son düzenleme:
Esen olsun, yakında ehliyet sınavına gireceğim ve benim daha ehliyetim olmamasına rağmen hedeflerim belki çok uçuk ama KTM 390 Duke gibi motorlar. Daha önce motor sürmedim sadece çok kez arkada seyahat ettim. Acemi biri için ne tarz motorlar önerirsiniz? Gücü, tipi vs gibi konularda acemiler ne seviyedeki motorları tercih edebilirler? A2 ehliyeti alacağım bu arada yaşım 18 olduğundan.

Bütçe yoksa arkadaşlar size yardım edemez.

Hocam bayağı güzel duruyor. Şeyi soracağım, KTM'de 125cc modellerin hp neden düşük? Başka öneriniz var mı? Bu Naked / Roadster modelleri hoşuma gidiyor.
KTM önermem parça ve ustası bulmak zor ve pahalı. HP konusunda pek bilgim yok. MT125 veya 15 varmı ülkede bilmiyorum o olabilir. Açıkcası bu bütçede çin 200 250cc almaktansa temiz bir japon almak mantıklı olur. Ben CB125Rdan yanayım açıkcası. Çok güzel görünüyor ve 15hp sanırım gayet yeterli.

Adam özellikle acemiyim diyor CBR öneren var :D sakın dostum o hataya düşme alacaksan cup al ondan sonra yükselt rks Sniper Pro 50 CC olan cuplar var hem parçası kolay bulunuyor hem de masrafsız.
Cub boyutuna göre fazla devir çeviriyor titremesi ayrı dengesi ağırlığı çin motoru sorunu ayrı sen çok mu mantıklı bir şey önerdin takar adam koruma takozu depo altından U şeklinde bakar yoluna.

Geri
Yukarı