Acer 5740 Güç Gelmeme Sorunu

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi
Merhaba arkadaşlar. Ben acer 5740 laptopa sahibim. Bir sabah kalktığımda bilgisayara kabloyu takmama rağmen güç almadığını gördüm. Öyle ki elektriğin geldiğini gösteren lamba yanmıyordu. Ben de bilgisayarcıya götürdüm (götürdüğüme pişman oldum). Bana dedi ki bilgisayardaki sıkıntıyı anlamamız için İstanbul'a göndermemiz gerekiyor. Nedeni olarak ise chipset yanmış ya da anakartta kısa devre olmuş olabiliritesini gösterdi. Ben de bilgisayarı aldım eve geldim. Şimdi size sorum şu;
Sizce bilgisayarcıya güvenip bilgisayarı gönderip 220 TL'ye kadar para mı hazırlayım yoksa internetten 300 TL'ye anakart alıp anakartı mı değişiyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer orjinal yani kendi servisinden istersen bir fiyat al önce. Kaç paraya yapıyorlar değişimi vs. Pahalı gelirse de anakartını alırsın güvendiğin bir servis var ise gider taktırırsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı