Acer 5740G Clover bootloader USB olmadan boot edemiyor

Reha Kılıç

Hectopat
Daha fazla  
Dual Boot Windows 8.1 ve Mavericks 10.9.1 Rehberi - Technopat

Bu konudaki gibi Mac OS Maverics 10.9.1 başarılı bir şekilde kurdum.
Clover bootloader yüklerken önyükleyici kısmından boot0af to MBR'yi boot0ss olarak değiştirmeden kurdum. Sonradan farkedip doğru şekilde tekrar kurdum.(Bununla alakalı olabilir mi bilmiyorum yine de belirtmek istedim.) Clover configurator ile de mount efi diyerek çıkarttığım dosyaları diskteki efi kısmına kopyaladım. USB takmadan boot etmeyi denediğimde clover boot ekranı da gelmedi windows da açılmadı "_" imlecinin sürekli yanıp söndüğü siyah ekranda kaldı. Tekrar usbden boot ederek Mac OS açabiliyorum ama windows'a da ulaşmıyorum. Mac'i de USB'siz açamıyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Clover Bootloader kurulumunu tekrar yap. Ancak bu sefer Bootloader kurulumdan sonra herşeyi silme. CLOVER dosyası içine senin için gerekli olan dosyaları kopyala sadece.

Diski formatlayıp her şeyi eksiksiz, sırasıyla yaptım. Ama clover bootloader kurduktan sonra windows'un onarılması gerekiyor diyor. Bir daha windows açamıyorum. Clover ekranı da usb olmadan gelmiyor bir daha...

Windows boot dosyasını bozmuşsun sanırım. Windows'u kurtarma Disk'i ile onarmayı dene.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı