Acer A715-51G laptop ekranının tepkime süresi nedir?

flain

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Acer A715-51G kaç ms (tepkime süresi) ekrana sahip? Bir kaç yere baktım fakat tepkime süresine ulaşamadım.

Kayınçoya A715-43G modelini aldım. 144HZ kaliteli bir ekranı vardı. Ayrıca parmak izi okuyucu vs de mevcuttu.

yüksek ihtimal 25ms tir
Benim Acer nitro 5 25 ms
akrabamın acer aspiresi 25 ms
diğer acer aspire swift 25 ms.

Ama dediğin modeli bilmiyorum şöyle öğrenilebilir.

O bilgisayarın panel modelini öğrenip panellook sitesinden kontrol etmelisin.

Bilgisayarı ya da o bilgisayara sahip birini bulmalısın.

ve 25 ms gerçekten rezalet.

Görseldeki yorum yardımcı olabilir.

Ben orada acer nitromun 25 ms olmasından şikayet ediyordum o arakdaşta öyle bir yorum atmış :)

Dosya Ekleri

• adsfasdfasdgasdgadsg.jpg
    adsfasdfasdgasdgadsg.jpg
    101,3 KB · Görüntüleme: 9
Kayınçoya A715-43G modelini aldım. 144HZ kaliteli bir ekranı vardı. Ayrıca parmak izi okuyucu vs de mevcuttu.
Hocam biliyorum da hz değilde ms'ini öğrenmek istemiştim. Bir türlü bulamıyorum.

yüksek ihtimal 25ms tir
Benim Acer nitro 5 25 ms
akrabamın acer aspiresi 25 ms
diğer acer aspire swift 25 ms.

Ama dediğin modeli bilmiyorum şöyle öğrenilebilir.

O bilgisayarın panel modelini öğrenip panellook sitesinden kontrol etmelisin.

Bilgisayarı ya da o bilgisayara sahip birini bulmalısın.

ve 25 ms gerçekten rezalet.

Görseldeki yorum yardımcı olabilir.

Ben orada acer nitromun 25 ms olmasından şikayet ediyordum o arakdaşta öyle bir yorum atmış :)
Hocam umarım 25 ms değildir. 5 ms olsa falan keşke. Alalı 4 ay falan oldu iade etme imkanı var mı?

Hocam biliyorum da hz değilde ms'ini öğrenmek istemiştim. Bir türlü bulamıyorum.

Hocam umarım 25 ms değildir. 5 ms olsa falan keşke. Alalı 4 ay falan oldu iade etme imkanı var mı?
Film izlerken bile gözleri acıtıyor titiryor blurlanıyor 25 ms.
benim 10 yıllık asusum 12 ms ti buna geçince iyi olur sandım tam bir rezalet yazılır blurlanıyor iğrenç bir olay.
2022 de ki pc lere çöp panel takan koca yürekli ACER asla aldırma alma.

Tüketici hakem heyetine başvurursun gönderirsin incelerlerler kullanırlar muhtmelen anlamazlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izle kaç ms miş bak merak ettim bende.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı