Acer AN-515-43 ile RDR2 oynanır mı?

Ömer Yomra

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6600 8 GB 16 GB RAM RYZEN 5 5500
İyi forumlar herkese merhaba Acer AN-515-43 laptop sahibiyim. Özellikleri şöyle: İşlemci-AMD Ryzen 5 3350H RAM-8 GB (4 GB daha ekleyeceğim) Ekran kartı: RX560X 4 GB.
YouTube'da Red Dead Redemption 2 test videoları var bu bilgisayarla ilgili fakat ben can you run it sitesine girip RDR 2 kaldırır mı denediğimde ekran kartının yetmediğini söylüyor. Acaba bilgisayarım RDR2'yi kaldırır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi forumlar herkese merhaba Acer AN-515-43 laptop sahibiyim. Özellikleri şöyle: İşlemci-AMD Ryzen 5 3350H RAM-8 GB (4 GB daha ekleyeceğim) ekran kartı: RX560X 4 GB.
YouTube'da Red Dead Redemption 2 test videoları var bu bilgisayarla ilgili fakat ben can you run it sitesine girip RDR 2 kaldırır mı denediğimde ekran kartının yetmediğini söylüyor. Acaba bilgisayarım RDR2'yi kaldırır mı?

Düşük ayarlarda çok rahat oynanır.

Yani kasmadan sorunsuz bir şekilde oynayabilirim değil mi boşuna para vermek istemiyorum gerçekten pahalı bir de RAM upgrade yapacağım bunun için.

Testlerde GTX 1050 ile aynı güçte gözüküyor GTX 1050 Bannerlord kasmadan oynandığına göre kaldırıyor demek yani en kötü 720P 60FPS'de oynarsınız onu diyorum.

Genel olarak Low ayarlarda ama texture kısmı Ultra'da sorunsuz bir şekilde oynanıyor göründüğü kadarıyla. Texture kısmını da kısarak 60 FPS üstünde bile oynayabilirsin bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

B.

İyi forumlar herkese merhaba Acer AN-515-43 laptop sahibiyim. Özellikleri şöyle: İşlemci-AMD Ryzen 5 3350H RAM-8 GB (4 GB daha ekleyeceğim) ekran kartı: RX560X 4 GB.

Biraz geç oldu ama o izlediğiniz videodaki adam 8 GB daha RAM ekleyerek kullanıyor laptopu yani o videoya güvenerek almayın oynatcağını sanmıyorum bende de var aynı laptop zaten 8 GB RAM'ın 2 GB'sini APU kullandığı için 6 GB RAM ile RDR2 çok zor yani.

İyi forumlar herkese merhaba Acer AN-515-43 laptop sahibiyim. Özellikleri şöyle: İşlemci-AMD Ryzen 5 3350H RAM-8 GB (4 GB daha ekleyeceğim) Ekran kartı: RX560X 4 GB.

Merhaba bende aynı bilgisayarı kullanıyorum. 4 GB RAM ekleyeceğim demişsin ama içinde 1x8 GB SK Hynix 2666MHz DDR4 CL17 RAM var ve buna uygun alman lazım. İçinde 8 GB varsa 4 GB eklemen büyük hata olur boşu boşuna garanti gider değmez ayrıca hiçbir performans değişikliği olmaz. Gerçekten performans istiyorsan ve düzgün çalışsın istiyorsan ona uygun almalısın yoksa 8 ile 4 uyumlu çalışmaz.

Aynı laptop ve aynı model bulunmakta bende 8 GB RAM ile geldi kendim bir 8 daha taktım ve an itibari ile oyunu denedim Ultra texture Low ayarlarda gayet iyi FPS aldım ve grafiklerde oldukça tatmin etti gönül rahatlığı ile alabilirsiniz 16 GB RAM eşliğinde.

Aynı laptop ve aynı model bulunmakta bende 8 GB RAM ile geldi kendim bir 8 daha taktım ve an itibari ile oyunu denedim Ultra texture Low ayarlarda gayet iyi FPS aldım ve grafiklerde oldukça tatmin etti gönül rahatlığı ile alabilirsiniz 16 GB RAM eşliğinde.
Bugün geldi dün almıştım toplam 16gb ramim oldu. 25 30 FPS arttı ama donmalar droplar geçti.

Yeni konular

Geri
Yukarı