Acer AN515 Gaming laptop alınır mı?

E R E N

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bugün danışmak istediğim bir konu var. Uzun ömürlü, ısınma problemi olmayan ve orta düzey oyunları kaldırması yeterli olan bir laptop arıyordum. Zaten oyunları düşükte oynarım ve bir laptop buldum.
Linki burada. Sizce alınır mı, bu fiyata özellikleri güzel mi? Acer markası iyi midir? Uzun ömürlü olur mu? Temiz kullanımda 10 sene gider mi bilgisayar? Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir bilgisayar sizi üzmez, Acer markası güvenilir ve güzel bir markadır. Bilgisayar 10 yıl değil ancak 5 yıl rahat kullanırsınız.
Güzel bir bilgisayar sizi üzmez, Acer markası güvenilir ve güzel bir markadır. Bilgisayar 10 yıl değil ancak 5 yıl rahat kullanırsınız.

Belleği 16 GB yaparsanız gayet iyi olur.

Merhabalar, bugün danışmak istediğim bir konu var. Uzun ömürlü, ısınma problemi olmayan ve orta düzey oyunları kaldırması yeterli olan bir laptop arıyordum. Zaten oyunları düşükte oynarım ve bir laptop buldum.
Linki burada. Sizce alınır mı, bu fiyata özellikleri güzel mi? Acer markası iyi midir? Uzun ömürlü olur mu? Temiz kullanımda 10 sene gider mi bilgisayar? Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Acer markası iyidir soğutma performansı tatmin edecektir ama RAM'i 16 yapın.

Hocam PC'yi taşımak zorunda değilseniz masaüstü almanızı tavsiye ederim. Gerçi şu an da ekran kartı bulmak çok zor ama belki bulunabilir bazı yerlerde.
Laptoplar genelde masaüstü PC'lerden daha çok ısınır ve prize takmazsan performans kaybı yaşarsın.
Hocam bu şahsiyete sadece bir tane sorum olacak. Siz insanların paşa gönlüne niye karışıyorsunuz?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    5 KB · Görüntüleme: 32

Belleği 16 GB yaparsanız gayet iyi olur.
Teşekkürler peki oyunlarda seneler sonra aynı performansı almadan sadece işlerimi bitirmek için kullanırsam 10 sene gider mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı