Acer AS5742G SSD upgrade

kasilis01

Hectopat
İnternette gezinirken Macbook Pro için SSD upgrade yapan bir videoya rastladım. Dvd sürücüyü söküp yerine SSD takıyorlardı. Acer Aspire 5742G için de bunun gibi bir şey mümkün müdür?

Yok Akasa'nın Nstor diye bir aleti var bu işe yarayan. DVD sürücsünü söküyorsunuz, SSD'yi Akasa Nstor'a koyuyorsunuz sonra onu DVD haznesine yerleştiriyorsunuz. Uyum sorunu olmaz keza veri depolamada DVD sürücülerde SATA girişi kullanıyor.

Keşke notebook'u ASUS alsaydım , gittim SAMSUNG aldım .
Günümüz şartlarında ben de yeniden bilgisayar alıyor olsam Asus alırdım. Hakikaten hakkını veriyor. Şu Acer ile servisin abonesi oldum resmen. Arkadaşımda Asus K53SV serisinden bir bilgisayar var, gıkı çıkmadı daha. Şimdi o kasaya benzeyen farklı bir revizyon geliyor sanırım, 2 binlira civarlarında fiyatı olması lazım yanlış hatırlamıyorsam, model ismini hatırlayamıyorum, içinde Intel'in 3210 işlemcisi filan vardı. Güzel bilgisayardı.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı