Acer Aspire 3 A315-42 alınır mı?

Bütçe
4000-5500

Blackfox07

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhabalar, aslında şu an laptop alma fikrim yoktu ama doların düşeceği olmadığı için bir laptop almaya karar verdim ve araştırırken bunu buldum.

Bu fiyat bandında bu laptop iyi mi? Yoksa bunun yerine bunun yerine ne önerirsiniz?

Aradığım özellikler:
  • 500 GB SSD.
  • İyi pil ömrü.
  • 1920x1080 FHD Ekran.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aman diyeyim. Laptoptan uzak durun. Zamanla upgdare yapılamıyor harici ekran kartı verimli olmayabiliyor. 3 kere laptop değiştirdim şu an masaüstündeyim 1050 Ti var ama yine de rahat Allah'a şükür. Zamanının amiral gemisi laptopla 5 fps alıyordum (2012)

Alınır hocam. Ek seçenek olarak bu var.
Hocam yapmayın :/ Laptoplar çok işkenceli hem de ısınıyorlar deli gibi

Ayrıca laptoplar daha hassasstırlar. En ufak bir düşmede hard diski bozuluyor. SSD daha dayanıklı diye cevap gelecek biliyorum :) Geçen sene acer nitro 5 almıştık. Çok yavaş bir şekilde düşmesine rağmen SSD mefta oldu
Tamam bu fiyata daha iyi masaüstüler var ama konu sahibi laptop almak istiyor olabilir.
İşte caydırmak istiyorum aynı paraya et yerine tavuk almaya girer çünkü bu

Hocam aman diyeyim. Laptoptan uzak durun. Zamanla upgdare yapılamıyor harici ekran kartı verimli olmayabiliyor. 3 kere laptop değiştirdim şu an masaüstündeyim 1050 Ti var ama yine de rahat Allah'a şükür. Zamanının amiral gemisi laptopla 5 FPS alıyordum (2012)

Adam pil ömründen bahsetmiş, sen gelmişsin FPS diyorsun. Bilgisayar sadece oyun için alınmaz. Belki adam onu taşıyacak. Koca kasayı mı taşısın?

Ayrıca laptoplar daha hassasstırlar. En ufak bir düşmede hard diski bozuluyor. SSD daha dayanıklı diye cevap gelecek biliyorum :) Geçen sene Acer Nitro 5 almıştık. Çok yavaş bir şekilde düşmesine rağmen SSD mevta oldu

İşte caydırmak istiyorum aynı paraya et yerine tavuk almaya girer çünkü bu

Gittiğiniz yere de tavuk yerine dana götürün o zaman yanlış anlamayın ama. Sizin örneğinize göre konuşuyorum.

Geri
Yukarı