Acer Aspire 3 A315-42-R6DT vs. Lenovo Ideapad 3

Bütçe
6500
İşlemcileri RAM'leri aynı gibi duruyor oyun açısından bir farklılık olacağını sanmıyorum. Pil konusunda farklılıkları var sanırım.

İşlemcileri RAM'leri aynı gibi duruyor oyun açısından bir farklılık olacağını sanmıyorum. Pil konusunda farklılıkları var sanırım.

Pil benim için önemli değil 7/24 şarjda duracağı için.
İkisi de aynı özellikli bilgisayarlar. Yeni oyunları oynayamayabilirsiniz. @Akari hocam bakarsanız.

Orta ve düşük oyunları oynatsın yeter.
Orta ve düşük oyunları oynatsın yeter.

Orta oyunları da çok fazla oynamam. Çok nadir oynarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya biraz göz attım fakat 720p Low da oynatıyor. Sizi oyun konusunda çok üzer. Çamur görüntü ile oyun oynamak zorunda kalırsınız ve tabii son nesil AAA oyunları oynatmaz. Eski ve orta zamanlı oyunlarda Low ayarlarda oynatır. RAM X2 yapmanız lazım bunu da unutmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya biraz göz attım fakat 720p Low da oynatıyor. Sizi oyun konusunda çok üzer. Çamur görüntü ile oyun oynamak zorunda kalırsınız ve tabii son nesil AAA oyunları oynatmaz. Eski ve orta zamanlı oyunlarda Low ayarlarda oynatır. RAM X2 yapmanız lazım bunu da unutmayın.

Hocam ben sırf oyun oynamak için almıyorum zaten, ara sıra GTA 4 falan açarsa mutlu olurum. Canlı derslere falan girmek için ve günlük işler için kullanacağım.

Eğitim konusunda üzmez, günlük kullanım için gayet yeterli bir laptop. Sadece oyun kanalında pek başarılı diyemeyiz. Mükemmel grafikte olmasa da oynatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı