Acer Aspire 3 A315-42G için ses sürücüsü

Xhayt

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayarım için ses Driver'ı lazım. Normalde mikrofondan falan ses geliyor ama Realtek HD Audio Driver indirdikten sonra Discord vb. uygulamalarda mikrofonumu kullanamamaya başladım, sıkıntısız ses geliyor fakat mikrofondan falan herhangi bir ses gelmiyor.
Yine format atmakla uğraşmak istemiyorum o yüzden sizin yardımınızla bir çözüme başvuracağım.

Neyse, hiçbir yerde bulamadım konuyu çözüldü olarak işaretleyebilirmisiniz format atacağımı düşünüyorum zaten.

Son düzenleme:
Aygıt yöneticisine gel, eğer ünlem işareti varsa ses aygıtında o şekilde de anlattığım gibi yapabilirsin.

İndirdiğin ses sürücüyü bir boş klasöre falan çıkart. Sonra resimlerde sırayla gösterdim kırmızı kutucuk ile, sırasıyla yapıp ses sürücüleri kurduğun klasörü seç tamamdır. Bunu yaparsan ses sürücülerin falan güncellenecek. Install da CMD ekranı açılıp kapanacaktır ve kendisi arkadan da yükleyecektir sürücüleri. Dediğim şekilde de yapabilirsin.

aygit.jpg
aygit2.jpg

İstersen de ses sürücülerini kaldır öyle yüklemeyi dene. Ses aygıtına sağ tıklayıp cihazı kaldır deyip resimde gösterdiğim şekilde kaldırabilirsin sürücülerini falan. Windows 10'da sürücüleri de kendi yükleyebilir dilersen.

aygit3.jpg

Geri
Yukarı