Acer Aspire 3 A315-42G-R25u için uygun RAM ve SSD nereden bulunur?

Metm0sby

Decapat
Elimde Acer Aspire 3 A315-42G-R25u model bir dizüstü bilgisayar var. 8 GB RAM almak istiyorum. Ayrıca içindeki 250 GB'lık SSD performansı çok düştüğü için 500 GB'lık uyumlu bir SSD almak istiyorum. Uygun parçaları nereden, nasıl bulabilirim?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    1 MB · Görüntüleme: 10
  • 2.png
    2.png
    1 MB · Görüntüleme: 9
  • 3.png
    3.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
İçindeki RAM birebir bu, SSD için bütçe nedir?

SSD fiyatlarını hiç bilmediğimden bir şey diyemiyorum ama F/P olarak çok uçuk fiyat olmayan neler var? 2. bilgisayar olarak kullanıcam 2-3 ay sonra o yüzden çok üst düzey bir şeye gere yok.

İçindeki RAM birebir bu, SSD için bütçe nedir?

Hocam bir de bendeki RAM CL17 değil mi? Sizin attığınız CL19.

Son düzenleme:
SSD fiyatlarını hiç bilmediğimden bir şey diyemiyorum ama F/P olarak çok uçuk fiyat olmayan neler var? 2. bilgisayar olarak kullanıcam 2-3 ay sonra o yüzden çok üst düzey bir şeye gere yok.

Hocam bir de bendeki RAM CL17 değil mi? Sizin attığınız CL19.
RAM CL19, 2400 MHz'de çalıştığı için CL17 gözüküyor. SSD için ise 2.5'' disk slotu boşta fakat fiyatlar bayağı uçmuş, boşta olan slota bunu takabilirsiniz;

Veya takılı olanı çıkartıp bunu takabilirsiniz;

Elimde Acer Aspire 3 A315-42G-R25u model bir dizüstü bilgisayar var. 8 GB RAM almak istiyorum. Ayrıca içindeki 250 GB'lık SSD performansı çok düştüğü için 500 GB'lık uyumlu bir SSD almak istiyorum. Uygun parçaları nereden, nasıl bulabilirim?

Hocam PC'niz Ryzen 3 3500U'lu model ise sakın RAM almayın işlemcinin yükü arttığı için çok ısınmaya başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı