Acer Aspire 3 Ryzen 5 3500U alınır mı?

Genellikle dersler için, dizi-film izlemek için kullanacağım arada yüksek grafiği olmayan oyunlarda oynamayı düşünüyorum işimi görür mü?

Hocam arkadaşımda var hiç memnun değil oyun oynuyor CS:GO veya Valorant 76 FPS alıyor Photoshop işleri ile uğraşıyor arada sırada mavi ekran veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle performansı.
Genellikle dersler için, dizi-film izlemek için kullanacağım arada yüksek grafiği olmayan oyunlarda oynamayı düşünüyorum işimi görür mü?

Alacağınız laptopun linkini atabilir misiniz belki daha iyi seçenekler bulabiliriz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Böyle performansı.

Alacağınız laptopun linkini atabilir misiniz belki daha iyi seçenekler bulabiliriz.

Budur büyük ihtimal.

Böyle performansı.

@B. A. Hocamın dediği gibi bu hocam daha çok kredi ile satan bir yerden almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı