Acer Aspire 3 oyun oynatır mı?

Merios

Femtopat
Daha fazla  
Ben Acer Aspire 3, i7 1065G7, MX 330, 8 GB RAM'li laptop almak istiyorum ama oyunlarda çökme var mı? Ya da kaç FPS alıyorsunuz? Oynayacağım oyunlar: ETS 2 1.40, Valorant, CS:GO, PES 2020. Bunlarda ve kullandığınızda sıkıntı falan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Acer Aspire 3, i7 1065G7, MX 330, 8 GB RAM'li laptop almak istiyorum ama oyunlarda çökme var mı? Ya da kaç FPS alıyorsunuz? Oynayacağım oyunlar: ETS 2 1.40, Valorant, CS:GO, PES 2020. Bunlarda ve kullandığınızda sıkıntı falan var mı?
Sıkıntısız oynarsın orta ayarlarda aynısının 11. nesil mx450 li hp modelini kullanıyorum.

Son düzenleme:
Ben Acer Aspire 3, i7 1065G7, MX 330, 8 GB RAM'li laptop almak istiyorum ama oyunlarda çökme var mı? Ya da kaç FPS alıyorsunuz? Oynayacağım oyunlar: ETS 2 1.40, Valorant, CS:GO, pes 2020. bunlarda ve kullandığınızda sıkıntı falan var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dediğiniz oyunlarda çok rahat işinizi görür MX330 laptop için fena değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dediğiniz oyunlarda çok rahat işinizi görür MX330 laptop için fena değil.

ETS 2 Valorant ve CS'yi rahat açar ve oynatır. PES 2020'de Low'da oynatır.

Yani çökmeden oynatır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı